Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Dobra wrózka

~~Don-Bum niezalogowany
6 stycznia 2024r. o 7:40
~~bazyliszek napisał(a): jaki trzeba mieć zryty beret żeby wierzyć we wróżki i jeszcze za to płacić ? ale co tu się dziwić po tępym narodzie w zarazie bili się o śmiertelne szpryce


Koleś , jak widzę ty się znasz, jak każdy PISior , na wszystkim . Medycyna , polityka , stosunki społeczne .Zazdroszczę tak ogarniętego umysłu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buniabloom niezalogowany
17 kwietnia 2024r. o 21:52
Potrzebuję namiar na Panią Zuzię z Bolesławca, która zajmuje się wróżeniem, tarotem.
Znajoma była kiedyś u niej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Pigwowiec niezalogowany
18 kwietnia 2024r. o 14:07
~~Buniabloom napisał(a): Potrzebuję namiar na Panią Zuzię z Bolesławca, która zajmuje się wróżeniem, tarotem.
Znajoma była kiedyś u niej

Polecam zawołać do Boga w imieniu Jezusa Chrystusa. On chce mieć kontakt z człowiekiem, ale nie wielu ludzi na ziemi zna Boga. Światu w którym żyjemy zależy na tym by Boga nie znał i by człowiek żył w kłamstwie. Religie, wróżki i czary to od wieków stosowany sposób na zwodzenie człowieka przez królestwo ciemności. Jeśli chcesz naprawdę aby Twoje życie się zmieniło, miało sens tu i wieczności musisz pojednać się z Bogiem poprzez Jezusa Chrystusa. Okultyzm tylko niszczy człowieka, a Pan Jezus daje nowe życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kwejk niezalogowany
18 kwietnia 2024r. o 14:17
~~Don-Bum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): jaki trzeba mieć zryty beret żeby wierzyć we wróżki i jeszcze za to płacić ? ale co tu się dziwić po tępym narodzie w zarazie bili się o śmiertelne szpryce


Koleś , jak widzę ty się znasz, jak każdy PISior , na wszystkim . Medycyna , polityka , stosunki społeczne .Zazdroszczę tak ogarniętego umysłu.


Widzisz. Wystarczy wyłączyć TV i włączyć myślenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.