Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Akwaryści łączmy się !

3774
#Thorn nieaktywny
8 grudnia 2009r. o 17:25
Witam wszystkich postanowiłem napisać ten temat ponieważ na pewno w Bolesławcu jest wiele osób które zajmują się tym pięknym hobby jakim jest akwarystyka. Może poznamy się na forum a potem może wymienimy wspólne zainteresowania i wiadomości w jakieś knajpce przy piwku i pogawędkach.

Moje doświadczenia z akwarystyką są dość znaczne i z chęcią się podzielę wiedzą na temat akwarystyki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eddeek niezalogowany
8 grudnia 2009r. o 17:43
a ile nas ta wiedza Twoja bedzie kosztowac?? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3774
#Thorn nieaktywny
8 grudnia 2009r. o 17:45
~eddeek napisał(a): a ile nas ta wiedza Twoja bedzie kosztowac?? ;D


nic przecież to ma być dyskusja, pogawędka, wspólna wymiana wiedzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marzuniia niezalogowany
8 grudnia 2009r. o 20:48
ok, skoro kolega ma takie duże doświwdczenie, to pomoże mi rozwiązać zagadkę
mam akwarium ponad 200l, stado bocji wspaniałych, 2 x labeo, 2 x glonojad złoty, 3 tęczanki czerwone, danio - 10 szt, oraz od tygodnia 2 paletki i jeszcze jedna bocja, nie wiem jaka jest jej nazwa, ale jest szaro-granatowa z pomarańczowo-czerwonymi płetwami, jeszcze do wczoraj miałam jakies 10 szt neonów czerwonych i o dziwo dzisiaj juz ich nie mam. może ktoś mi powie co się mogło z nimi stać, a raczej które rybki mogły je zjeść? zaznaczam, że zarówno paletki, jak ta nowa bocja są jak dla mnie za małe żeby to zrobić
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2009r. o 20:50
~marzuniia napisał(a): ok, skoro kolega ma takie duże doświwdczenie, to pomoże mi rozwiązać zagadkę
mam akwarium ponad 200l, stado bocji wspaniałych, 2 x labeo, 2 x glonojad złoty, 3 tęczanki czerwone, danio - 10 szt, oraz od tygodnia 2 paletki i jeszcze jedna bocja, nie wiem jaka jest jej nazwa, ale jest szaro-granatowa z pomarańczowo-czerwonymi płetwami, jeszcze do wczoraj miałam jakies 10 szt neonów czerwonych i o dziwo dzisiaj juz ich nie mam. może ktoś mi powie co się mogło z nimi stać, a raczej które rybki mogły je zjeść? zaznaczam, że zarówno paletki, jak ta nowa bocja są jak dla mnie za małe żeby to zrobić
pozdrawiam


Wydaje ci że są zamałe, u mnie paletki stadko 30 neonów zrobiły w 1 noc
Zgaś światło i zobacz które za neonkami polecą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nowy niezalogowany
8 grudnia 2009r. o 20:52
~marzuniia napisał(a): ok, skoro kolega ma takie duże doświwdczenie, to pomoże mi rozwiązać zagadkę
mam akwarium ponad 200l, stado bocji wspaniałych, 2 x labeo, 2 x glonojad złoty, 3 tęczanki czerwone, danio - 10 szt, oraz od tygodnia 2 paletki i jeszcze jedna bocja, nie wiem jaka jest jej nazwa, ale jest szaro-granatowa z pomarańczowo-czerwonymi płetwami, jeszcze do wczoraj miałam jakies 10 szt neonów czerwonych i o dziwo dzisiaj juz ich nie mam. może ktoś mi powie co się mogło z nimi stać, a raczej które rybki mogły je zjeść? zaznaczam, że zarówno paletki, jak ta nowa bocja są jak dla mnie za małe żeby to zrobić
pozdrawiam


fajny mix a neonki zjedzone :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marzuniia niezalogowany
8 grudnia 2009r. o 21:17
jak zwykle opierdzielić sprzedawcę to mał, gdyż zapewniał że będzie im za sobą ok...
a niestety nie była to pierwsza rzeź niewinnych neonków w moim akwarium, pierwszym sprawcą był żółw żółtolicy, w 15 min mój żółw zjadł obiad wart 100zł
ale już znalazł nowy domek:)
to jak będzie z tym spotkaniem? wymianą doświadczeń?
pozdrawiam:)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2009r. o 21:35
~marzuniia napisał(a): jak zwykle opierdzielić sprzedawcę to mał, gdyż zapewniał że będzie im za sobą ok...
a niestety nie była to pierwsza rzeź niewinnych neonków w moim akwarium, pierwszym sprawcą był żółw żółtolicy, w 15 min mój żółw zjadł obiad wart 100zł
ale już znalazł nowy domek:)
to jak będzie z tym spotkaniem? wymianą doświadczeń?
pozdrawiam:)



podaj swój email, to się umówiły na jakies spotkanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza