Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Akwaryści łączmy się !

~~felek niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 22:54
Oddam za darmo 4 sztuki raczków miniaturowych i kilkanaście krewetek Red Cherry i Sakura. Info: 889076892.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 23:24
W akwariach też ukrywa się Szatan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M. niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 18:30
podzieli sie ktoś pistią? 791825818
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 sierpnia 2017r. o 19:10
pistii nie mam ale po ostatnich porządkach okazało ze mam jeszcze co nie co po swoich zbiornikach ...
jeśli kogoś zainteresuje pompa Aquaela 201 (wewnętrzna ) 15W typ 1500 proszę bardzo
idealna pompa dla kogoś kto posiada zbiornik 300 i więcej litrów
mnie ta pompeczka obsługiwała 250 litrów bez żadnego problemu a rybeńki miałem wymagające że ho ,ho ...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 19:34
falco napisał(a): pistii nie mam ale po ostatnich porządkach okazało ze mam jeszcze co nie co po swoich zbiornikach ...
jeśli kogoś zainteresuje pompa Aquaela 201 (wewnętrzna ) 15W typ 1500 proszę bardzo
idealna pompa dla kogoś kto posiada zbiornik 300 i więcej litrów
mnie ta pompeczka obsługiwała 250 litrów bez żadnego problemu a rybeńki miałem wymagające że ho ,ho ...
:D


Jak wymagające to pewnie karpie na Wigilię :) . Nie wiem tylko, czy falco święta ustanowione przez "czarnych" obchodzi. Chyba nie. To po co mu karpie :D ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 sierpnia 2017r. o 19:37
błądzisz synu ,błądzisz ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
16028
#luki211 nieaktywny
7 sierpnia 2017r. o 19:41
Sprzedam widoczny na zdjęciach zestaw, akwarium ok 72-75 l z pokrywą, dwa filtry wewn., termometry, dwie grzałki, wężyki, dekoracje, ok kg węgla do filtra.
cena 200 złotych.
tel. 609770596[img=1502127624_mbwhzow.jpg]
[img=1502127654_t9yij7o.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 19:41
Sorry, pomyłka. To były ośmiorniczki i krewetki przecież. Takie jak lubisz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza