Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wymiana oleju silnikowego - Gdzie tanio?

~DAWCA orgazmów niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 19:29
Spoko, cieszę się :) ale nie o to pytałem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DAWCA orgazmów niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 19:33
Gdzie w Bolesławcu lub okolicach naprawię, zregeneruję zużyty gwint w aluminiowym deklu?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łuki niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:09
jakim deklu?? ja zawsze jak mi sie cos urwie w aluminium przewaznie w glowicy to na brzozowa do pana Jurka.:)swiece, swiece zarowe, wtryski.polecama

a co do wymiany oleju to fakt najtaniej wychdzi samemu trzeba tylko w prawny sposob pozbyc sie odpadkow.kiedys robilem u Bochenka ale olej wcale nie jest tani chyba ze z beczki(osobiscie nie uznaje)w cenie oleju jest marza za wymiane proste.ale z czegos musi gosciu zyc.
dobrze tez wymieniaja na rajskiej ale nie bylem osobiscie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DAWCA orgazmów niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:21
Dekiel od pompy wody, ale rozchodzi się o zużyty w nim gwint do spuszczania płynu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łuki niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:23
a da sie lekko rozwiercic i zrobic na troszke wiekszy korek??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DAWCA orgazmów niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:37
No właśnie nie bardzo bo to pompa w motocyklu i jest dość mało miejsca na takie wyjście. Myślę właśnie nad jakimś fachowcem, ewentualnie nad Helicoil, choć to sporawy wydatek na jedno użycie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łuki niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:40
helicoli to jakas maszyna?? podjedz na brzozowa sie spytaj. motocukle wiem ze szymek z kosciuszki byl w tym oblatany tylko niewiem gdzie on sie teraz podziewa??co to za motor ze nie taniej pompe kupic??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:42
nawiń pakuł i masz problem z głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza