Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wymiana oleju silnikowego - Gdzie tanio?

~DAWCA orgazmów niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:44
Taka właśnie sprężyna z gwintem jak na foto. Moto to CBR, pompa jest ok tylko feler tkwi właśnie w tej jednej śrubie...Ok podjadę i zapytam dzięki za zainteresowanie :) [img=1359575070_ofhxsy3.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:47
~ napisał(a): nawiń pakuł i masz problem z głowy.
Pakuły miałem już na myśli ale sobie uświadomiłem, że w trasie jak mi taki wynalazek puści to sobie palca włożę nie powiem gdzie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:52
Wez zapas pakuł.Przezorny Zawsze Ubezpieczony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 21:45
k1p napisał(a): Rozwalają mnie faceci, którzy robią to w warsztacie. To nie jest żadna filozofia. No chyba, że już naprawdę nie masz pojęcia, gdzie jest miska olejowa i tzw. filtr oleju...Dopisane 24.02.2010r. o godz. 22:54:Ktoś wspomniał o firmie Modrzew. Mam z nią przykre doświadczenia. Najpierw wywindowali cenę przy ustawianiu zbierzności bez mojej wiedzy (dowiedziałam się dopiero, gdy płaciłam), a gdy już ustawili, okazało się, że każda z moich pięknych, nowych felg jest w trzech miejscach porysowana przez ich stary, kiepsko zadbany sprzęt. Dla mnie totalne dno. Co prawda "babę" traktuje się zawsze inaczej, ale klient to klient.Dopisane 24.02.2010r. o godz. 23:03:Ktoś wspomniał o firmie Modrzew. Mam z nią przykre doświadczenia. Najpierw wywindowali cenę przy ustawianiu zbierzności bez mojej wiedzy (dowiedziałam się dopiero, gdy płaciłam), a gdy już ustawili, okazało się, że każda z moich pięknych, nowych felg jest w trzech miejscach porysowana przez ich stary, kiepsko zadbany sprzęt. Dla mnie totalne dno. Co prawda "babę" traktuje się zawsze inaczej, ale klient to klient.Dopisane 24.02.2010r. o godz. 23:04:Ktoś wspomniał o firmie Modrzew. Mam z nią przykre doświadczenia. Najpierw wywindowali cenę przy ustawianiu zbierzności bez mojej wiedzy (dowiedziałam się dopiero, gdy płaciłam), a gdy już ustawili, okazało się, że każda z moich pięknych, nowych felg jest w trzech miejscach porysowana przez ich stary, kiepsko zadbany sprzęt. Dla mnie totalne dno. Co prawda "babę" traktuje się zawsze inaczej, ale klient to klient.Dopisane 24.02.2010r. o godz. 23:06:Ktoś wspomniał o firmie Modrzew. Mam z nią przykre doświadczenia. Najpierw wywindowali cenę przy ustawianiu zbierzności bez mojej wiedzy (dowiedziałam się dopiero, gdy płaciłam), a gdy już ustawili, okazało się, że każda z moich pięknych, nowych felg jest w trzech miejscach porysowana przez ich stary, kiepsko zadbany sprzęt. Dla mnie totalne dno. Co prawda "babę" traktuje się zawsze inaczej, ale klient to klient.

masz babo rację modrzew też nie polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 21:57
W Holandii, koło Goudy jest dobry i tani polski warsztat... ceny przystępne i robota szybko idzie... tylko trochę za daleko, co? hehehe...oczywiście żartowałem, choć serio jest taki tani i dobry. Ja załatwiam wszystkie sprawy jak jestem w Pl na Orlej. Zawsze jestem zadowolony, więc polecam ten warsztat. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
8 października 2013r. o 13:54
~ja napisał(a): Proszę o kontakt na niedrogiego mechanika, który m.in. mógłby mi wymienić olej i filtry w niewygórowanej cenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
8 października 2013r. o 16:10
moderator napisał(a):
~ja napisał(a): Proszę o kontakt na niedrogiego mechanika, który m.in. mógłby mi wymienić olej i filtry w niewygórowanej cenie
>

Wymiana oleju niemal wszędzie dokonywana jest bezpłatnie .Należy uiścić opłatę za olej oraz filtr.
Moim zdaniem niewygórowana cena za 10W / 40 to 20 zł za litr oraz 30 zł za 5W/40

Zapytanie jest mało precyzyjne gdyż nie określa ani marki ani rocznika ani typu silnika pojazdu ani oczekiwań co do klasy oleju.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
8 października 2013r. o 16:57
olej najlepiej kupic sobie samemu w hurtowni na wroblewskiego, ktorego uzyje mechanik, tak mozna u kolodzieja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.