Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hurtownia odzieży używanej.

~kinia3 niezalogowany
12 grudnia 2011r. o 16:50
a czy moze ktoś zna hurtownię odziezy używanej w B-cu lub okolicach która sprzedawałaby rzeczy z niemiec, dokładnie chodzi mi o męskie jeansy marek takich jak m.in Wrangler, Lee, Diesel, Levis, najlepiej na sztuki. W Herbo można kupować na sztuki, ale niestety nie ma tam niemieckich marek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2012r. o 10:45
Gdzie teraz najlepiej kupić odzież używaną na sprzedaż? cenowo żeby się opłacało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~slapaw niezalogowany
23 sierpnia 2012r. o 11:24
w której hurtowni dobry cream dzieciecy??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 16:29
~kinia3 napisał(a): a czy moze ktoś zna hurtownię odziezy używanej w B-cu lub okolicach która sprzedawałaby rzeczy z niemiec, dokładnie chodzi mi o męskie jeansy marek takich jak m.in Wrangler, Lee, Diesel, Levis, najlepiej na sztuki. W Herbo można kupować na sztuki, ale niestety nie ma tam niemieckich marek.


A od kiedy Wrangler i Levis są markami niemieckimi? To marki z USA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
16 marca 2014r. o 16:41
Witam wszystkich! Temat może już dość stary,ale mam pytanie czy znalazłby się ktoś kto byłby w stanie uczciwie polecić jakąś dobrą hurtownię odzieży używanej? Bardzo chciałabym zacząć handel taką odzieżą, ale nie wiem gdzie uderzyć,żeby nie utopić pieniędzy i nie wpaść w długi, a to bardzo ważne dla mnie, gdyż jestem samotną matką i nie mam na kim polegać, o pracę jest ciężko szczególnie wychowując samemu dzieci, dlatego pragnę zacząć działać na własną rękę!Za wszelkie informacje,porady z góry serdecznie dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
22 kwietnia 2014r. o 18:54
pomóżcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Darek niezalogowany
8 maja 2014r. o 12:51
Jeśli chodzi o hurtownie odzieży używanej, to ja osobiście korzystam z firmy Lidertex - bardzo tania hurtownia, ich strona to: www.odziezuzywana.org.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ael niezalogowany
22 maja 2016r. o 19:49
Trzebien, Irpol odradzam syf i szmaty które nawet nie nadają się na ściery do mycia podłogi!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza