Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Hurtownia odzieży używanej.

~ niezalogowany
22 maja 2016r. o 20:20
~ael napisał(a): Trzebien, Irpol odradzam syf i szmaty które nawet nie nadają się na ściery do mycia podłogi!!!!


Jak jedwabiem naturalnym można myć podłogę?
Na "ściery" najlepsze są stare kalesony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2016r. o 14:45
może ktoś pomoże i doradzi gdzie znajdę dobrą hurtownie, gdzie mi nie sprzedadzą syfu, którego już dużo nawyrzucałam. dziekuje za wszelkie informacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2016r. o 15:49
~ napisał(a): może ktoś pomoże i doradzi gdzie znajdę dobrą hurtownie, gdzie mi nie sprzedadzą syfu, którego już dużo nawyrzucałam. dziekuje za wszelkie informacje.

wszędzie dziadostwo na początek dadzą fajne a puzniej syf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2016r. o 16:07
niektórzy trafia na fajna hurtownię ale nie chcą się podzielić kontaktem, mi bardzo zależy, jestem w trudnej sytuacji, ale nie bedę się rozpisywać, poprostu jesli ktos będzie mógł pomóc to z góry bardzo dziekuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2016r. o 17:36
~ napisał(a): może ktoś pomoże i doradzi gdzie znajdę dobrą hurtownie, gdzie mi nie sprzedadzą syfu, którego już dużo nawyrzucałam. dziekuje za wszelkie informacje.

wszędzie dziadostwo na początek dadzą fajne a puzniej syf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Firle niezalogowany
22 września 2016r. o 8:55
Kiedyś o wiele łatwiej było sprzedawać i kupować ubrania używane.Obecnie wiele ubrań jest przebranych tak wiec trudno jest znaleźć coś konkretnego. Sama sugeruję rozejrzeć się za cenami w hurtowniach internetowych nowej odzieży ( koszulki mozna kupić tam już od 5 zł za koszulkę i przynajmniej ubranie jest nowe, a nie noszone po kimś).
Sprawdzoną hurtownią jest Openwear http://www.openwear.pl/ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olaf niezalogowany
25 września 2016r. o 11:55
Zapomnij o Trzebieniu , gorszego syfu nie widziałem. Lepsze są w kontenerach pck!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
25 września 2016r. o 12:57
~ napisał(a): niektórzy trafia na fajna hurtownię ale nie chcą się podzielić kontaktem, mi bardzo zależy, jestem w trudnej sytuacji, ale nie bedę się rozpisywać, poprostu jesli ktos będzie mógł pomóc to z góry bardzo dziekuje.
szczerze powiedziawszy za słowo bardzo dziękuje nikt ci nie poda dobrej hurtowni no może za 2 000 pln :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.