Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zwolnienia w Carrefour

~JA niezalogowany
7 września 2011r. o 12:01
Właśnie wróciłam z Carrefoura i jestem zbulwersowana obsługą na stoisku cukierniczym .Pani nie potrafi obliczyć wagi towaru netto paczki ciastek .Prosiłam panią z punktu obsługi klienta , aby przyszedł ktoś co potrafi to zrobić.Pani owszem telefon wykonała , a następnie się dowiedziałam ,że jeżeli chcę mieć ciastka w opakowaniu to za pudełko też mam zapłacić .Prosiłam żeby przyszedł jakiś kierownik ,ale się nie doczekałam ,Wcześniej kupowałam ciastka w opakowaniu i pani nie miała żadnych problemów z wytarowaniem wagi (ale pewnie już jest zwolniona) .
Poza tym różne rodzaje cukierków w jednej cenie ,ale informacji brak ,że każdy gatunek ma być pakowany osobno.A poza tym mam takie pytanie ,czy to klient ma sobie sam pakować artykuły cukiernicze czy obsługa(każdy sobie łapami grzebał w tych ciastkach)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2011r. o 22:02
Może Pani zawsze pojsc do innego sklepu, ale prosze sie zatrudnic i sprobowac popracowac a wtedy napewno napotka pani klienta o takim samym usposobieniu jak pani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7318
#Patryk85 nieaktywny
11 października 2011r. o 22:12
~JA napisał(a): Właśnie wróciłam z Carrefoura i jestem zbulwersowana obsługą na stoisku cukierniczym .Pani nie potrafi obliczyć wagi towaru netto paczki ciastek .Prosiłam panią z punktu obsługi klienta , aby przyszedł ktoś co potrafi to zrobić.Pani owszem telefon wykonała , a następnie się dowiedziałam ,że jeżeli chcę mieć ciastka w opakowaniu to za pudełko też mam zapłacić .Prosiłam żeby przyszedł jakiś kierownik ,ale się nie doczekałam ,Wcześniej kupowałam ciastka w opakowaniu i pani nie miała żadnych problemów z wytarowaniem wagi (ale pewnie już jest zwolniona) .
Poza tym różne rodzaje cukierków w jednej cenie ,ale informacji brak ,że każdy gatunek ma być pakowany osobno.A poza tym mam takie pytanie ,czy to klient ma sobie sam pakować artykuły cukiernicze czy obsługa(każdy sobie łapami grzebał w tych ciastkach)


co za babsko :/ szkoda ,że na mnie nie trafiłaś!!! byś miała cukierki!!!! pewnie pani wielka dama , która sama nigdy nie pracowała bo nie musiała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
12 października 2011r. o 16:37
Może i jestem wstrętne babsko ( ale nie bardzo rozumiem ) , że po miesiącu ktoś się poczuł urażony moją wypowiedzią . W takim razie
bardzo przepraszam osoby obrażone .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja - ja niezalogowany
12 października 2011r. o 16:53
bo teraz to przeczytaliśmy dopiero, bo nam na miesiac neta odcieli :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2011r. o 18:57
~JA napisał(a): Właśnie wróciłam z Carrefoura i jestem zbulwersowana obsługą na stoisku cukierniczym .Pani nie potrafi obliczyć wagi towaru netto paczki ciastek .Prosiłam panią z punktu obsługi klienta , aby przyszedł ktoś co potrafi to zrobić.Pani owszem telefon wykonała , a następnie się dowiedziałam ,że jeżeli chcę mieć ciastka w opakowaniu to za pudełko też mam zapłacić .Prosiłam żeby przyszedł jakiś kierownik ,ale się nie doczekałam ,Wcześniej kupowałam ciastka w opakowaniu i pani nie miała żadnych problemów z wytarowaniem wagi (ale pewnie już jest zwolniona) .
Poza tym różne rodzaje cukierków w jednej cenie ,ale informacji brak ,że każdy gatunek ma być pakowany osobno.A poza tym mam takie pytanie ,czy to klient ma sobie sam pakować artykuły cukiernicze czy obsługa(każdy sobie łapami grzebał w tych ciastkach)


a czy pani pomyślała, ze ta pani została bez pracy dzięki pani? Jak można było wywołać aferę o głupie ciastka?????????? Życzę nieco empatii bo widać brak tego u pani całkowicie. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2011r. o 22:25
~ napisał(a): a czy pani pomyślała, ze ta pani została bez pracy dzięki pani? Jak można było wywołać aferę o głupie ciastka?????????? Życzę nieco empatii bo widać brak tego u pani całkowicie. :D

została bez pracy z powodu swoich niekompetencji :] Na takim stanowisku wypadałoby potrafić liczyć :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7318
#Patryk85 nieaktywny
12 października 2011r. o 23:57
Czy Pani pracuje?? Czy jest Pani bezbłędna i nieomylna??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie