Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zwolnienia w Carrefour

~JA niezalogowany
31 marca 2012r. o 21:53
Do dzisiaj żałuję ,żę napisałam tego posta odnośnie tych ciastek.
A co do tego ,że ta pani straciła pracę to nie jest prawda ,do tej pory pracuje na cukierniczym stoisku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2012r. o 12:13
a Sudek angelika jeszcze tam pracuje? kiedyś jako kasjerka a teraz w punkcie informacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nina niezalogowany
1 kwietnia 2012r. o 12:27
~JA napisał(a): Do dzisiaj żałuję ,żę napisałam tego posta odnośnie tych ciastek.
A co do tego ,że ta pani straciła pracę to nie jest prawda ,do tej pory pracuje na cukierniczym stoisku.


Powinnaś żałować ale braku empati i taktu swojej żałosnej osoby...ciasteczkowy potworze :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~patolog niezalogowany
1 kwietnia 2012r. o 19:11
ale patologia w tym miescie, kable i mochery na kazdym krodu, taka biede klepiecie ze wam wszystko przeszkadza ? smrod co za niektorymi ciagnie sie kilometrami :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2012r. o 21:34
A ja dzis kupilem wedliny za 10,99 za kilogram,ale pani przykleila naklejke z sera za 23,99 za kilogram.
Zauwazylem dopiero w domu.
Pozdrowienia dla pani szukajacej mojego paragonu w smietniku,to za to,ze musialem sie wracac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8325
#sarna1974 nieaktywny
2 kwietnia 2012r. o 7:16
:| :| ciekawych rzeczy się dowiaduje?? no no :> :>

sarna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
2 kwietnia 2012r. o 8:35
Z carrfoura najlepsze są gazetki z których możemy się dowiedzieć czego nie będzie w carrfourze w Bolesławcu ale będzie w sklepie w Bytomiu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
2 kwietnia 2012r. o 8:56
A ja się zastanawiam po co kasjerki zaglądają do wózków z dziećmi?Od tego chyba są ochroniarze.Jedna kasjerka przechodzi już samą siebie nie tylko zaglądając do wózka ale jeszcze każe przesunąć wózek i luka pod wózek co działa na mnie jak płachta na byka.Przecież gdybym chciała coś ukraść to schowałabym tak żeby nie było widać.Ostatnio nie powstrzymałam się i po wnikliwym przejrzeniu przez tą kasjerkę wózka zapytałam czy koc też podnieść?!Zamiast odpowiedzi pani zbombardowała mnie wzrokiem :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.