Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zwolnienia w Carrefour

2087
#Wikunia nieaktywny
3 kwietnia 2012r. o 23:02
ja się spotkałam, płaciłam męża kartą za zakupy w rosmanie i Pani szepnęła że tym razem mogę ale na przyszłość mam płacić swoją bo im nie wolno obsługiwać kart niezgodnych "z płcią". i gdzieś jeszcze się spotkałam z tym ale nie potrafie sobie przypomnieć gdzie.

to musi być w miarę świeże rozporządzenie bo dopiero w tym roku zauważyłam taką tendencję, a kiedyś dość często używałam mężowej karty ;)

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lala niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 10:02
Wikunia napisał(a): ja się spotkałam, płaciłam męża kartą za zakupy w rosmanie i Pani szepnęła że tym razem mogę ale na przyszłość mam płacić swoją bo im nie wolno obsługiwać kart niezgodnych "z płcią". i gdzieś jeszcze się spotkałam z tym ale nie potrafie sobie przypomnieć gdzie.

to musi być w miarę świeże rozporządzenie bo dopiero w tym roku zauważyłam taką tendencję, a kiedyś dość często używałam mężowej karty ;)

to rozporządzenie jest dość stare tyle że ludzi tego nie egzekwowali dopuki nie zostali za to "ścigani", i tak jeszcze jak by ktoś nie wiedział karta płatnicza nie podpisana jets kartą NIE WAŻNĄ (nawet jeśli jest ona zabezpieczona pinem) sprzedawca ma prawo odmówić przyjęcia płatności taka kartą:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 10:11
MiniMini napisał(a):
TOjsienka ty chyba pracujesz jako sprzedawca...Ja niemal codziennie jestem w tym sklepie bo mam najbliżej i nie mam nic do ukrycia ale czuję się jak podejrzana a to raczej nie tylko dla mnie jest niemiłe uczucie.Nawet ochroniarze nie są aż tak wnikliwi.Gdyby tobie nie tylko do wózka ktoś zaglądał ale i pod wózek ciekawe czy nie czułabyś sie głupio :/ Zmoderowano 02.04.2012 godz.20:57 - powód: korekta cytowania (sentinel)

musisz zrozumieć, że nikt tego nie robi dla własnego widzi mi sie, takie maja wymogi, odgórne polecenia, to samo kasjerka, jej obowiazkiem jest sprawdzenie wózka z zakupami czy jest pusty oraz wózka dzieciecego, jesli Ci to nie odowiada to poprostu tam nie chodź, kasjerka tez człowiek tak cięzko zrozumieć w tym durnym świecie drugiego człowieka??Czy ty nie umiesz czytać?!Inne kasjerki tylko dyskretnie zerkają do wózka a tamta o mało zza taśmy nie wyskoczy i luka jeszcze POD WÓZEK więc nie mogą mieć takich wymogów bo by wszystkie tak robiły.Nie będę specjalnie zmieniać sklepu bo tam mam najbliżej-wystarczy mi ze omijam tą kasjerkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 10:19
widział ktoś w sklepie ptaki?Ostatnio zauważyłam siedzącego gołębia wysoko nad stoiskiem z rybami... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kondor niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 10:47
jasne wróble może latają z kamerami ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 10:56
~kondor napisał(a): jasne wróble może latają z kamerami ;)
to się rozejrzyj dobrze.Zresztą słychać je wyrażnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5213
#maggie nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 11:00
Z ptakami to prawda,swego czasu latały 2 szt . :P Pomyśleć,że latają nad pieczywem,a przecież kupkę zrobić gdzieś muszą :P :P :P

Ciesz sie malymi sprawami,duze same sie soba zajma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mkoloiuytr niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 20:23
nie2 tylko 8 i to nie wróble tylko gęsi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza