Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zwolnienia w Carrefour

~ niezalogowany
4 kwietnia 2012r. o 21:01
~złodziej kart napisał(a): uważjcie jak robicie zakupy płacąc kartą w tym sklepie.jak macie kartę męża lub żony to wam nie sprzedadzą.na karcie było imię żony ,więc mi nie sprzedali bo może to jest kradziona karta.wiem ,ze jest taki przepis durny ale tylko tam się z tym spotkałem.swoją drogą ,płacąc swoją kartą pani co sprzedaje tez może chyba nie sprzedać bo skąd wie jak mam na imię i nazwisko.z tego wynika że wystarczy jak imię na karcie zgadza się z płcią.dowodu bym nie pokazał bo z jakiej racji.mówie babie tej już potarganej czasem,znam pin,karta żony,często tu tak płaciłem,więc dlaczego uważa że może być kradziona,a ta że nie sprzeda i koniec.korek się zrobił,reszta się śmieje i dziwi w kolejce,a ta uparta jak osioł.rzuciłem jej te zakupy i odwróciłem się na pięcie,ja złodziej kart,pójdę do innego sklepu.


masakra...dobrze że jej nie pobiłes...wyrób sobie karte do konta zony albo chdz ze swoja...takie sa przepisy, ja pracuje w banku i dobija mnie głupota ludzi którzy przychodzą i się chwalą że znaja pin żony/meża i myslą ze to ich uprawnia do płacenia kartą...a tu proszę mamy jeszcz pana który robi przedstawienie z tego powodu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
4 kwietnia 2012r. o 22:48
~mkoloiuytr napisał(a): nie2 tylko 8 i to nie wróble tylko gęsi


a wlaśnie że nie bo 12 indyków...

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8325
#sarna1974 nieaktywny
7 kwietnia 2012r. o 11:37
tak to ma wyglądać??
&feature=related

sarna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2012r. o 12:25
~złodziej kart napisał(a): uważjcie jak robicie zakupy płacąc kartą w tym sklepie.jak macie kartę męża lub żony to wam nie sprzedadzą.na karcie było imię żony ,więc mi nie sprzedali bo może to jest kradziona karta.wiem ,ze jest taki przepis durny ale tylko tam się z tym spotkałem.swoją drogą ,płacąc swoją kartą pani co sprzedaje tez może chyba nie sprzedać bo skąd wie jak mam na imię i nazwisko.z tego wynika że wystarczy jak imię na karcie zgadza się z płcią.dowodu bym nie pokazał bo z jakiej racji.mówie babie tej już potarganej czasem,znam pin,karta żony,często tu tak płaciłem,więc dlaczego uważa że może być kradziona,a ta że nie sprzeda i koniec.korek się zrobił,reszta się śmieje i dziwi w kolejce,a ta uparta jak osioł.rzuciłem jej te zakupy i odwróciłem się na pięcie,ja złodziej kart,pójdę do innego sklepu.


Jak masz młodą i atrakcyjną żone to może też pożyczysz ?? ?? ?? nie twoja karta, nie masz prawa pożyczyć. Tak, na poważnie. Przyjmijmy, że po zrobieniu zakupów, zgubisz lub ktoś Ci ukradnie tą kartę, a żona będzie np. w delegacji i wraca za 2 tygodnie. Gdzie zgłosisz kradzież, w banku na policji ?? ?? Chciałbym, przy tym być :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8325
#sarna1974 nieaktywny
14 kwietnia 2012r. o 11:35
:D to dalej tam przyjmują do pracy?

sarna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
13 lutego 2013r. o 12:43
Najbardziej nieprzyjazny sklep w tej miejscowości kierownictwo sklepu wszystkich klientów traktuje jak potencjalnych złodziei zreszta z moich obserwacji wynika że obsługę również ....
Sklep brudny i zaniedbany może sanepid by się nim zainteresował chyba że płaca by tak nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiocha niezalogowany
13 lutego 2013r. o 18:27
byłem w tym sklepie kiedyś, babka w biurze to jakas szajbuska, zjedzie cie wzrokiem i odpowie chamsko i nic innego nie umie, jak można takie scierwo swinskie zatrudniać, patologia bolesławiecka
szkole ci kierownicy kończyli chyba prywatna na kier zarzadzanie lub hhh wie jakie gdzie zjadzy sa co 3 tyg hahhahaha intetygenci :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~siara niezalogowany
13 lutego 2013r. o 19:51
Ty miastowy,napisz to jeszcze raz,po naszemu,bo nic z tego nie rozumiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.