Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkola w Bolesławcu.

~ms_3 niezalogowany
4 października 2011r. o 8:59
~ napisał(a): W Smerfikach jest opłata 390 miesięcznie. Grupy są dwie ale nie wiem dokładnie w jakich przedziałach wiekowych.


Macie jakąś opinie o tej placówce?
Każda się liczy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JK niezalogowany
4 października 2011r. o 10:27
Dlatego ludzie mają obawy, bo nie jest to placówka oświatowa i nie podlega jakiejkolwiek kontroli...stąd to forum i proszę się nie oburzać!!
Ustawa żłobkowa wprowadziła właśnie obowiązek dla takich "firm" jak Pani, że będą musiały dostosować się właśnie do standardów określonych w ustawie... i będą wówczas podlegały kontroli... w więc standardów lokalowych, sanitarnych i p.poż. Wówczas może będzie mniej obaw....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2011r. o 10:29
~KLUB BOBASA DZIECIUSIE napisał(a):
~ napisał(a): Tam jest dopiero samowolka ,, Pani dyrektor '' :) Ta Pani prowadzi działalnosc gospodarcza a nie placówke oświatową to jaka z niej Pani Dyrektor . Tego nikt tam nie kontroluje więc jak można to nazwać żłobkiem , posiłki rodzice sami maja przynosic . Aby otworzyć żłobek to nie lada wyczyn wymogi są nie do przeskoczenie .


Chciałabym sie odniesc tylko do pojecia "Pani dyrektor", bo calej reszty nie bede komentowac. Nazwa niestety nie odnosi sie tylko i wyłacznie do placówek oświatowych, a Złobek to tez nie placówka oświatowa, wiec prosze o bardziej dokladne wypowiedzi, a nie rzucanie tylko krytyki. Ja prowadze Klub Bobasa, nie nazywam swojej działalności Złobkiem, chociaz jest to miejsce dla dzieci żlobkowych. Nie rozumiem też czy to jest aż tak wielki problem ze nie jest to akurat Oswiata???? Jesli ktos bierze prywatną Nianię do domu to jemu sie nie ubliża, ja funkcjonuję na podobnych zasadach z tym, że w Klubie przebywają dzieci w towarzystwie, są ubezpieczone itp. Podkreślę raz jeszcze, że ja tu nie chcę namawiać, bo to decyzja rodziców. Moim celem jest tylko pomóc Rodzicom, ktorzy chcą powrócic do pracy a nie mają opieki do swojej pociechy. Propos wyżywienia (ktos wspominał). Na dzień dzisiejszy jest mozliwosć wyzywienia calodziennego jak równiez zakupu tylko zestawu obiadowego. Jest to koszt dodatkowy i w tej chwili te dzieciaczki, ktore przebywaja w Klubie nie korzystają z wyzywienia, gdyz Rodzice im je zapewniają.

Poza tym jesli ktoś byłby zainteresowany ofertą pracy jako opiekunka to prosze o kontakt telefoniczny 660 080 609 badz na adres [email protected]




Dlatego ludzie mają obawy, bo nie jest to placówka oświatowa i nie podlega jakiejkolwiek kontroli...stąd to forum i proszę się nie oburzać
Ustawa żłobkowa wprowadziła właśnie obowiązek dla takich "firm" jak Pani, że będą musiały dostosować się właśnie do standardów określonych w ustawie... i będą wówczas podlegały kontroli... w więc standardów lokalowych, sanitarnych i p.poż. Wówczas może będzie mniej obaw....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KlubMalucha niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 17:11
Witam.
Chciałabym otworzyć od września 2012 Klub Malucha w Bolesławcu dla dzieci w wieku 3-5 lat. Pobyt dzieci od godziny 6 do 16, możliwość nauki języka angielskiego. Dzieci byłyby pod opieką osób mających odpowiednie wykształcenie. Miesięczny koszt pobytu dziecka z wyżywieniem i j.angielskim wynosiłby około 500 - 600zł. Chciałabym sprawdzić zapotrzebowanie na tego typu działalność. Proszę o informacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 19:51
~JK napisał(a): Dlatego ludzie mają obawy, bo nie jest to placówka oświatowa i nie podlega jakiejkolwiek kontroli...stąd to forum i proszę się nie oburzać!!
Ustawa żłobkowa wprowadziła właśnie obowiązek dla takich "firm" jak Pani, że będą musiały dostosować się właśnie do standardów określonych w ustawie... i będą wówczas podlegały kontroli... w więc standardów lokalowych, sanitarnych i p.poż. Wówczas może będzie mniej obaw....


BZDURA TOTALNA!!!!! A ktos kto to wypisuje wogole nie jest w temacie. Wlasciciel Dzieciusiow ma regularne kontrole zarowno Sanepidu jak i innych organow. Wiem bo moje dziecko tam chodzi i np ostatnio tez byla Pani z Sanepidu, wiec wypraszam sobie uwagi tego typu. Owszem ustawa zlobkowa wprowadzila pewne wymogi ale skad moj poprzednik wie ze Dzieciusie akurat nie spelniaja tych wymogow? Ja jestem bardzo zadowolona z uslug, milych Pań oraz z ceny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
12 grudnia 2011r. o 1:49
~ms_3 napisał(a):
~ napisał(a): W Smerfikach jest opłata 390 miesięcznie. Grupy są dwie ale nie wiem dokładnie w jakich przedziałach wiekowych.


Macie jakąś opinie o tej placówce?
Każda się liczy :)


Moja Niunia tam chodziła jak miała niespełna 3 lataka przez rok czasu. Najwieksze zastrzezenie mialam do warunkow lokalowych, mimo staran Pani Dyrektor pomieszczenia nie do konca w mojej opinii przystosowane dla dzieci (zwłaszcza 3-4 lat). Chlodnawo tam jednak bywało. Poza warunkami lokalowymi atmosfera sympatyczna. Była pod opiką Pani Eli, ktorą do tej pory milo wspomina, symptyczna i rzetelna Pani (Niunia ma teraz 4,5 roku). Pani Dyr. też bardzo zaangazowana w swoją Placówkę. Podejrzewam, ze teraz tam jest na pewno jeszcze lepiej i gdybym miala polecac, to oczywiscie i na pewno. W mojej opinii jak na razie JEDYNE najlepsze prywatne przedszkole w naszym miescie. Niestety przed Smerfikami chodziła do innego (na Bankowej ale wowczas opinia i warunki tam były tragiczne).
Tak na marginesie wiem, ze Pani Dyr. ze Smerfików nigdy nie narzekała na brak chętnych, stąd domyslec się mozna, ze jest tam ok.! Gdyby nasza Niunia nie dostała się do panstwowego przedszola - bardzo blisko naszego domu - to na pewno dalej by chodziła do Smerfików :) Pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JK niezalogowany
12 grudnia 2011r. o 11:33
~ napisał(a):
~JK napisał(a): Dlatego ludzie mają obawy, bo nie jest to placówka oświatowa i nie podlega jakiejkolwiek kontroli...stąd to forum i proszę się nie oburzać!!
Ustawa żłobkowa wprowadziła właśnie obowiązek dla takich "firm" jak Pani, że będą musiały dostosować się właśnie do standardów określonych w ustawie... i będą wówczas podlegały kontroli... w więc standardów lokalowych, sanitarnych i p.poż. Wówczas może będzie mniej obaw....


BZDURA TOTALNA!!!!! A ktos kto to wypisuje wogole nie jest w temacie. Wlasciciel Dzieciusiow ma regularne kontrole zarowno Sanepidu jak i innych organow. Wiem bo moje dziecko tam chodzi i np ostatnio tez byla Pani z Sanepidu, wiec wypraszam sobie uwagi tego typu. Owszem ustawa zlobkowa wprowadzila pewne wymogi ale skad moj poprzednik wie ze Dzieciusie akurat nie spelniaja tych wymogow? Ja jestem bardzo zadowolona z uslug, milych Pań oraz z ceny!



Np. wiem, że lokalowych już nie spełnia, bo wg ustawy musi być na parterze, a u tej Pani jest na piętrze...
Oczywiście możecie tam oddawać swoje dzieci, ale taka placówka jest poza kontrolą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
12 grudnia 2011r. o 21:59
Nie wiem, czy w takim miescie jak Bolec mialoby to rację bytu, ale ja chcialabym aby bylo przedszkole takie, gdzie zwraca się bardziej uwagę na to, co nasze dzieci w wieku 3-5 lat jedzą. Marzeniem byloby stworzenie takiego np. wegetarianskiego przedszkola - jak sadzę prywatnego (wyzszy koszt chociazby ze wzg na same posiłki... Bardziej wyedukowana w kwestii zdrowego jedzenia kadra... Krzewienie w Maluchach prawdziwych ZDROWYCH NAWYKÓW! Pro ekologicznych... Niestety w przecietnym przedszkolu, nie zwraca się uwagi na zdrowe jedzenie i zdrowe nawyki zywieniowe. Jest bardzo wiele produktów dla dzieci niekorzystnych ze zwględu na ich składy (chocby konserwanty chemiczne - wcale nie musi byc wszedzie i swiadomie mozna ich unikac, czyt wnikliwiej sklady produktow..., skrobia modyfikowana genetycznie, ktore to dodawana są juz teraz prawie do kazdego na lewo i prawo reklamowanego produktu - taniośc jedzenia i masówka... np. czesto podaje się dzieciom Danio, czekolady (ktore mają byc zdrowe a maja niezdrowa lecytynę sojową z soji genet. modyfikowanej) szkoda gadać. Brak mi wlasnie TAKIEGO SUPER PRZEDSZKOLA! :((Moja chodzi do Panstwowego prócz JEDZENIA jest ok. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.