Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry adwokat

~cd niezalogowany
25 listopada 2014r. o 7:54
~ napisał(a):
~renia napisał(a): Nie do końca taka dobra. Prowadziła sprawę mojej koleżanki. Niestety sprawę przegrała, bo źle sformułowała jakieś dokumenty, nie wiem dokładnie jakie.
jeszcze młoda i niedoświadczona, widocznie po matce talentu nie odziedziczyła :)

Jej matka była adwokatem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 13:29
~Goran napisał(a): Jak sprawa jest do wygrania, to nie ma problemów. Pani Patrycja jest dobrym adwokatem, ale wiadomo, że nie wszystko da się wygrać. Osobiście polecam.
A w mojej rodzinie prowadziła sprawę która miała być do wygrania a nie była.Potem namawiała żeby się odwoływać(poszło na to kupę kasy)i też nic to nie dało.Ja za Niemieckiego adwokata płaciłem połowę mniej.Wyjątkowo drogi adwokat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 14:04
Rozwody są w Jeleniej, więc lepiej wziąść kogoś z tamtąd. Ja tak zrobiłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2014r. o 8:35
~ napisał(a): Rozwody są w Jeleniej, więc lepiej wziąść kogoś z tamtąd. Ja tak zrobiłem.


Dlaczego lepiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2014r. o 10:45
Bo adwokat nie bierze tyle za dojazd i poświęcony czas. A dużo rzeczy możesz z nim załatwić przez maila i telefon. A gdy musi złożyć dodatkowe papiery jest od razu na miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2014r. o 11:00
~ napisał(a): Bo adwokat nie bierze tyle za dojazd i poświęcony czas. A dużo rzeczy możesz z nim załatwić przez maila i telefon. A gdy musi złożyć dodatkowe papiery jest od razu na miejscu.


Czyli powinno być taniej.Ile wyniósł zarobek adwokata w Jeleniej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~p..p niezalogowany
26 listopada 2014r. o 11:06
ja w jeleniej adwokatowi płaciłem za rozwód bez z winy, bez dzieci 3500 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2014r. o 11:18
~p..p napisał(a): ja w jeleniej adwokatowi płaciłem za rozwód bez z winy, bez dzieci 3500 zł.


Czyli w Jeleniej się nie opłaca, prosty pozew, bo bez winy i dzieci oraz jedna wizyta w sądzie - to zdrowo przepłacone. Rozsądna cena za to 2000 zł,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.