Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

3046
#sentinel nieaktywny
25 marca 2012r. o 10:45
~ania napisał(a): mieszkam od niedawna w bolesławcu, dowiedzialam się o ciąży i niewiem jakiego lekarza wybrać. czytałam że dr.kukuła jest bardzo polecany, choma.... chciałabym rodzić w znieczuleniu tylko czy takie dają w bolesławcu?

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2012r. o 10:47
na gazie u nas ponoc mozna rodzic, a znieczulenie doledzwiowe tylko w cesarce..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2012r. o 11:25
a jak ktoś chodzi do rd kukuły i rodzi w lubaniu to tam jest możliwość skorzystania ze znieczulenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zestresowana niezalogowany
25 marca 2012r. o 18:44
Ja mam umówioną wizytę na Piaskowej ale do doktora CZY MOŻE mi pomożecie czy jest dobrym lekarzem bo idę do niego pierwszy raz bo PANI DOKTOR Horbanowicz jest na urlopie .Zgóry dziękóję PANIĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ameise niezalogowany
25 marca 2012r. o 18:50
~ napisał(a): a jak ktoś chodzi do rd kukuły i rodzi w lubaniu to tam jest możliwość skorzystania ze znieczulenia?


dr Kukuła nie pracuje w Lubaniu tylko dr.Choma i dr.Bartkowiak,rodziłam niedawno w Lubaniu i polecam a co do znieczulenia to nie wiem bo miałam cesarkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamiszon niezalogowany
25 marca 2012r. o 19:04
dr Kukuła pracuje w szpitalu w Zgorzelcu rodziłam tam i polecam, super opieka i warunki sanitarne :)))a co do znieczulenia to nie wiem bo nie potrzebowałam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
25 marca 2012r. o 19:08
Jak chcesz rodzić w Bolesławcu to idz do lekarza który pracuje w naszym szpitalu słyszałam że ta Rosjanka jest sympatyczna ale nie wiem gdzie ona przyjmuje, a żeby załatwić znieczulenie to trzeba przynieść przynajmniej ;koniaka; do szpitala inaczej nie dadzą . A doktor Kukuła pracuje w Zgorzelcu i nie polecam go bo w szpitalu zachowuje się jakby był gościem a nie pracownikiem, moja koleżanka mało nie straciła dziecka tak był swoją pacjęntką zainteresowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fifi niezalogowany
25 marca 2012r. o 19:24
Ja wręcz przeciwnie polecam dr Kukułę prowadził moje dwie ciąże i nawet przez chwilę nie dał mi odczuć braku zainteresowania zarówno przez całą ciążę jak i po porodzie.Fachowa opieka w szpitalu i miły personel. Jeśli ktoś nie był u niego osobiście niech daruje sobie ocenę typu "bo moja koleżanka".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza