Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

1819
lika81
1 września 2010r. o 18:32
dr Choma odstraszyl mnie swoimi komentarzami i niewyparzonym jezykiem... nie czulam sie tam przez to komfortowo. Chociaz przyznam ze sprzet, badania itd sa na najwyzszym poziomie. papierowe spodniczki dla pacjentek itd sa bardzo trafne. Pania dr Jeke polecam jako czlowieka bo bardzo mila i sympatyczna kobieta... taki powinien byc ginekolog. Leczlam sie u niej 2 lata i nigdy mi nie zrobila np wewnetrznego usg i nie potrafila wyleczyc mi nadzerki przez 2 lata.. dr Choma wyleczyl mi ja po pierwszej wizycie. Teraz sprawdze kolejnego lekarza i jak sprawdze to opisze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4412
#Malinka1525 nieaktywny
1 września 2010r. o 18:37
Ja polecam dr Jekę również jako lekarza. Jestem, że się tak wyrażę posiadaczką, a właściwie byłam ,nadżerki i to właśnie dr Jeka mnie wyleczyła. Chociaż z drugiej strony każdy ma prawo do własnego zdania na temat danego człowieka czy lekarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Manka niezalogowany
1 września 2010r. o 22:47
Dr. Kukuła naprawde godny polecenia. Fachowe a przedewszystkim ludzkie, miłe podejście do pacjentki. Potrafi nie tylko wysłuchać, ale przedewszystkim wytłumaczyć pacjentce na czym polega jej problem i szczerze stara się pomóc albo kieruje do odpowiednich specjalistów w tej dziedzinie, której dotyczą zaburzenia, choroba. Ja się nie zawiodłam i mam nareście "swojego" lekarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
2 września 2010r. o 13:49
Malinka1525 napisał(a): Ja polecam dr Jekę również jako lekarza. Jestem, że się tak wyrażę posiadaczką, a właściwie byłam ,nadżerki i to właśnie dr Jeka mnie wyleczyła. Chociaż z drugiej strony każdy ma prawo do własnego zdania na temat danego człowieka czy lekarza.



ja wiem czy wyleczona nadżerka ma byc wyznacznikiem lekarza...no moze i tak ale pamietajmy ze ta zabieg usuniecia nadzerki to rutyna...w zasadzie nie da sie tego spierdzielic...
Dodam, ze jestem zdecydowana zwolenniczka i wierna pacjentka Jeki, ale dokonujac wyboru lekarza nie kierowalabym sie akurat ...czyjac wyleczona nadzerka.
Dr Jeka ma wiele innych cennych atutow niz stosowanie krioterapii:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4586
#FiFka nieaktywny
23 października 2010r. o 13:59
A ja mam pytnie. Jestem w 4m-cu ciąży i chciałabym zrobić usg w 3d, jednak ginekolog do którego chodzę nie ma takiego sprzętu. Który lekarz w Bolcu ma taki sprzęt i ile kosztuje to usg? Kiedy najlepiej robić to usg, w którym tygodniu? I czy mąż może przy tym być??
Z góry dziękuję:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
23 października 2010r. o 14:02
:) dr.Bartkowiak i Choma maja wypasiony sprzęt.. najlepiej zrobić to usg w 20-21 tygodniu ciąży.. koszt około150zeta..

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2010r. o 14:04
karmelka29 napisał(a): .. koszt około150zeta..


Dlaczego nie zostałem ginekologiem ;( ;( ??
Same przyjemności i jeszcze płacą :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
23 października 2010r. o 14:05
Zapomniałem się podpisać :P

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza