Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

4122
#karmelka29 nieaktywny
23 października 2010r. o 14:54
:) ..nie mam zielonego pojęcia.. cenniki usług często ulegają zmianie..najlepiej podzwonić..popytać..pozdrawiam..

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4586
#FiFka nieaktywny
23 października 2010r. o 16:21
Dzięki :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5030
elcia0306
23 października 2010r. o 21:10
polecam dr.Jeke bardzo dobry ginekolog
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2010r. o 9:22
Polecam lekarzy z MEDICONCEPT we Wrocławiu [ zaraz po wjeździe od CZekoladowej ] , zwłaszcza Wiktor Jarosz i Piotr Halama.

odradzam dr Z ze Starzyńskiego w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Silv niezalogowany
14 grudnia 2010r. o 22:26
Ja polecam Ziółkowskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myszka niezalogowany
15 grudnia 2010r. o 9:27
Ja chodzę do dr Horbanowicz.
Przyjmuje w szpitalu i na ul. Piaskowej.
Na Piaskowej wizyta kosztuje 80 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2010r. o 12:02
Mam pytanie ile kosztuje wizyta u Pani Jeki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lala niezalogowany
15 grudnia 2010r. o 14:01
polecam DR. SZWEJ-MORENO wspaniała kbieta, pierwszą ciążę poprowadziła mi bez zastrzeżeń, teraz jestem w 4 miesiącu ciąży i również do niej chodzę, a to , że czasem powie to co myśli - to chyba dobrze .... prawda ;))))))))))) wspaniała lekarka POLECAM !!! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo