Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~~ niezalogowany
15 grudnia 2010r. o 14:07
~lala napisał(a): polecam DR. SZWEJ-MORENO wspaniała kbieta, pierwszą ciążę poprowadziła mi bez zastrzeżeń, teraz jestem w 4 miesiącu ciąży i również do niej chodzę, a to , że czasem powie to co myśli - to chyba dobrze .... prawda ;))))))))))) wspaniała lekarka POLECAM !!! ;)


bardziej paskudnej i wrednej baby od niej w zyciu nie widzialem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4076
#ediita2 nieaktywny
15 grudnia 2010r. o 14:26
dr kukuła przyjmuje na konstytucji 3 maja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4564
#heee nieaktywny
15 grudnia 2010r. o 14:28
~~ napisał(a):
~lala napisał(a): polecam DR. SZWEJ-MORENO wspaniała kbieta, pierwszą ciążę poprowadziła mi bez zastrzeżeń, teraz jestem w 4 miesiącu ciąży i również do niej chodzę, a to , że czasem powie to co myśli - to chyba dobrze .... prawda ;))))))))))) wspaniała lekarka POLECAM !!! ;)


bardziej paskudnej i wrednej baby od niej w zyciu nie widzialem!
Zgadzam się z tobą wredna i chamska !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
15 grudnia 2010r. o 18:43
~GENERALOSSS napisał(a): MAM PROBLEMY Z TEŚCIOWĄ ...JAKIEGO LEKARZA POLECACIE...WYPRZEDZAM FAKTY Z GÓRY ,ŻE NIE DLA MNIE TYLKO DLA TEŚCIOWEJ. ;( ;( ;(


patologa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2012r. o 20:29
heee napisał(a):
~~ napisał(a):
~lala napisał(a): polecam DR. SZWEJ-MORENO wspaniała kbieta, pierwszą ciążę poprowadziła mi bez zastrzeżeń, teraz jestem w 4 miesiącu ciąży i również do niej chodzę, a to , że czasem powie to co myśli - to chyba dobrze .... prawda ;))))))))))) wspaniała lekarka POLECAM !!! ;)


bardziej paskudnej i wrednej baby od niej w zyciu nie widzialem!
Zgadzam się z tobą wredna i chamska !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2012r. o 20:37
Zgadzam się z ~lala. To jest moja pierwsza ciąża i od razu poszłam do DR. SZWEJ-MORENO i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. A i po kolejkach w poczekalni widać że nie tylko ja tak myślę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ENIGMA niezalogowany
22 lutego 2012r. o 20:39
~Silv napisał(a): Ja polecam Ziółkowskiego


Zdecydowanie odradzam, czułam się dobrze, brałam antykoncepcję , ale po 3 latach po ślubie postanowiłam zostać mamą. Byłam na comiesięcznej wizycie. W trakcie "rutynowego' badania przekazałam lekarzowi, że nie będę dalej brała antykoncepcji, bo chce zajść w ciążę.
Jakby go piorun strzelił. Zaczął mi wymyślać, że to nie będzie takie proste, że czeka mnie skomplikowana droga, bo nie do końca jest ze mną w porządku, na dowód czego podał mi zdjęcie, na którym " widać gołym okiem", że nie jajeczkuję . Zdziwiłam się mocno, bo skoro to trwa, a doktor to widział to po co mi była antykoncepcja.
Pocieszające było jednak to, że po długim i drogim leczeniu na pewno mi się uda. A doktor pomoże. W sumie wyszłam ze zdjęciem opisanym pod spodem, ze nie jajeczkuję i receptami.
Nie starczyło mi pieniędzy w aptece wiec od razu leków nie wykupiłam . Podzieliłam się "nowiną " z teściową , a ta rozsądnie stwierdziła: wiesz co ? na wszelki wypadek przejedź się do Wrocławia, gorszej diagnozy już nie dostaniesz.

We Wrocławiu przedstawiłam sprawę , pokazałam zdjęcie z USG w Bolesławcu. Nic mi nie było! Urodziłam zdrowe dziecko 11 miesięcy później. Nigdy nie wróciłam do tego lekarza, który mnie tak nastarszył i Bóg wie czemu chciał miesiącami leczyć na chorobę /przypadłość , której nie miałam.

Pomylił się? Sam mi oddał zdjęcie, na którym było jasno "gołym okiem widać " zdrowe piękne jajo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
22 lutego 2012r. o 20:51
Ja też miałam z nim same problemy. Dziewczyny nie dajcie się oszukać! On leczy na choroby, których nie ma. Przy każdej wizycie dostawałam sporo recept i wydawałam sporo kasy - na nic... a może tylko mi zaszkodził. Jeśli do niego chodzicie, to poradźcie się innego lekarza, zanim zgodzicie się na jego "leczenie"... szkoda zdrowia i kasy...


Dopisane 22.02.2012r. o godz. 20:51:

Muszę się wybrać do innego lekarza, ale nie wiem do kogo :/ kogo polecacie na podstawowe badania? Orientujecie się w aktualnych cenach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza