Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szukam dobrego weterynarza.

~bolesławianka niezalogowany
3 czerwca 2014r. o 20:55
Odradzam weterynarza na Lubańskiej , tam chcieli mojemu pupilowi operować łape , gdzie nie było potrzeby odradzam zdziercy . Jezeli macie poważne problemy jedziec do Wrocławia do Katedry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaja niezalogowany
17 czerwca 2014r. o 20:37
Polecam piastów.Moja córka dwa lata temu wybrała w sklepie chomika. Juz pierwszego dnia w domu okazało sie ze chomik jest chory. Sadzilam, ze sprawa przegrana, chciałam go oddac do sklepu, ale corka prosila zeby go leczyc. Bez wiekszych nadzieji poszlam do pierwszego z brzegu weterynarza. Powiedzial ze to guz. Dal jakis lek, ale chomik nie jadl. Znowu poszlam do weterynarza i trafilam do Pani doktor Agnieszki, która wnikliwie zbadala wymaz z chomika i powiedziala ze to ropien, przypisała lekarstwo. Pusia wyzdrowiała. Jakiś czas potem zakupilismy dwa kolejne chomiki. Niedawno jednemu z nich wyskoczyla gula. Tym razem leki nie pomogą to rak, stwierdzila dr Agnieszka, trzeba operować. Balismy się ze nasza Kizia nie przezyje, zwlekalismy. W koncu jak guz pekl, zglosilismy na Piastow. Tym razem chomikiem zajal sie Dr Kuba wycial guza, kosztowało to grosze i jest OK. Polecam gabinet na Piastów w 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANONIMOWY niezalogowany
18 czerwca 2014r. o 11:44
Jedna wygrana bitwa nie przesądza o wyniku wygrania wojny.

Zmoderowano 18.06.2014 godz.19:45 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~farley niezalogowany
2 lipca 2015r. o 19:38
Witam! ja tez zawiodłam się na pani Surdyce, nie polecam nikomu,wykonczyła mojego kota sterydami..postawiła mu diagnoze nowotwora nie robiąc wszystich dokładnych badań,po czym aplikiowała mu sterydy a kot czuł sie coraz gorzej i znikał w oczach..dopiero doktor Nadwodny zajął sie dokładnie kotem i odrazu postawił diagnozę,że to wrzody żoładka,ale kot od sterydłów juz był tak zmasakrowany,ze nie poradził sobie i nie miał siły juz walczyc..mimo wspólnych wysiłków nie udało nam się postawić Go na nogi...UWAZAJCIE NA SURDYKE !!!...Mam wrażenie ,ze nie ma pojęcia co robi!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zatroskana niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 13:14
Witam i odświeżam temat. Od jakiegoś czasu leczę pieska u M.Surdyki i niestety bez efektu. Pies kuleje, a pani dr w końcu stwierdziła, że nie wie co się dzieje :| Czy ktoś mógłby coś napisać o lecznicy Amicus? Zamierzam tam się udać, choć po doświadczeniach z "naszej" lecznicy, jestem pełna obaw i wątpliwości. Może ktoś miał trudniejszy przypadek i tam właśnie uzyskał fachową pomoc? Proszę o opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 13:16
Doktor Klasa na Kraszewskiego bodajże. Kot czy pies, zawsze tam jeździmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 13:42
Amicus przy Al.Piastów.Od lat,nawet kiedy klinika należała do innego właściciela uzyskuję fachową pomoc tj.leczenie,sterylizacja czy kastracja,ponieważ jestem zagorzałą miłośniczką kotów.Chociaż nie bardzo rozumiem,dlaczego kiedy jeden kot "odchodzi" po wielu wspólnych latach,zawsze znajdzie się w tym samym czasie jakaś "bida",która natychmiast potrzebuje mojej pomocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jola niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 13:46
Doktor Piotr Klasa - polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza