Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam dobrego weterynarza.

~Ania niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 16:10
Dzień dobry. Niewątpliwie najlepiej "zaopatrzonym" gabinetem (lecznicą) w narzędzia diagnostyczne jest lecznica "Marvet" przy ul. Staszica. RTG i USG oraz badania krwi to tam "chleb codzienny". Zwróciłam uwagę, że stosują tam także narkozę wziewną, która jest (bardzo uogólniając temat) mniej obciążająca dla zwierząt od narkozy tradycyjnej. Chodzę tam od lat i generalnie byłam i jestem zadowolona z usług całego personelu. Z czystym sumieniem mogę napisać, że cenię panią Martę Surdykę i pana Mariusza Starucha za wiedzę i kompetencje, za delikatność i cierpliwość wobec pacjentów i ich opiekunów. To, co mnie ostatnio bardzo niepokoi to przyjmowanie kilku pacjentów jednocześnie - w związku z tym część obowiązków wykonuje lekarz (lekarze), a część technicy weterynarii, którzy nie zawsze są kompetentni przy stawianiu diagnozy czy samodzielnym wykonywaniu zabiegów. (Prawnie wygląda to tak, że technik nie może stawiać diagnozy ani samodzielnie ordynować leków.) Jestem zdziwiona, że dopuszcza się technika weterynarii np. do czyszczenia, a nawet wyrywania kotu zębów pod nieobecność lekarza w lecznicy, czego byłam świadkiem. Myślę, że osoba, która jest właścicielem lecznicy powinna tę kwestię poważnie przemyśleć. Poza tym, w związku z tym, że przyjmuje się tam wielu pacjentów, brakuje czasem skupienia na jednym zwierzęciu, koncentracji w stawianiu diagnozy i po prostu zwykłej ciszy tak cennej dla lekarza, zwierzęcia i opiekuna.
Tak czy inaczej polecam "Marvet", ale proszę o zwrócenie uwagi, kto przyjmuje Państwa zwierzę - lekarz weterynarii czy też technik, jest to -moim zdaniem- bardzo ważne.
Cenię również pana Piotra Klasę za wiedzę, ostrożność i delikatność wobec zwierząt. Niestety ceny u pana doktora nie należą do najniższych, o czym się przekonałam.
Odradzam natomiast wizytę u pana Łukasza Nadwodnego przy ulicy Lubańskiej. Dlaczego? Temat jest baaardzo szeroki, więc po prostu wierzcie Państwo na słowo.
POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosia niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 16:33
Polecam Amicus i marvet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zawiedziona niezalogowany
7 lutego 2016r. o 22:04
Nie polecam Pani Marty to nie jest dobry weterynarz.Oni mają za dużo klientów i nie ma czasu na dokladne zbadanie pieska i postawienie właściwej diagnozy.Niestety to prawda ale zwierzęta badane są na oko .Tak niestety było i w moim przypadku .zła diagnoza i pochwałem ukochanego pupila.Polecam lecznice na Piastow.Tamci lekarze mają podejscie do zwierzat kochają zwierzeta.Dziwię sie tylko że P Marta ma tylu klientów ja już nigdy jej nie odwiedze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Doktor Rosłanowski niezalogowany
25 lutego 2017r. o 20:52
Czy , ktos wie gdzie przyjmuje, czy wogole przyjmuje gdzies doktor Rosłanowski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rosłoński niezalogowany
25 lutego 2017r. o 20:55
Poprawka , miało być Rosłoński
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qwerty niezalogowany
25 lutego 2017r. o 21:19
Na Piastów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xy niezalogowany
25 lutego 2017r. o 21:22
Niestety juz nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 lutego 2017r. o 21:29
Jedynym najlepszym weterynarzem jest Pan Drozdowskiktóry przyjmuje za Energetyką chyba tam są już Bożejowice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza