Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szukam dobrego weterynarza.

4417
#jedai nieaktywny
11 sierpnia 2010r. o 20:48
~ napisał(a): Tylko i wyłącznie lecznice na Piastów. To są prawdziwi fachowcy, starannie się zajmą Twoim pupilkiem. A przede wszystkim naprawdę kochają zwierzęta..
http://www.amicusvet.pl/ Tu znajdziesz wszystko.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twojego Pupilka...


zgadzam się w 100 %, polecam i życzę zdrowia zwierzaczkowi. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1831
#agastaffbull nieaktywny
11 sierpnia 2010r. o 20:55
Tylko Rosłońscy na Piastów lub Marta Surdyka. Obydwa gabinety wyposażone są w USG i RTG. Kosztu-nawet indywidualnego nikt Ci nie poda, każdy jeden przypadek jest indywidualny i nikt Ci z góry nie powie ile będzie kosztowała diagnostyka i leczenie. A rachunek wystawia się po leczeniu, kiedy wiadomo, jakie leki i materiały zostały użyte, jakie badania i zabiegi wykonano etc.
Przydatna uwaga-przed wybraniem się do Rosłońskich warto zadzwonić, żeby upewnić się, czy akurat są na miejscu. Bardzo często zdarza się im bowiem operować w godzinach otwarcia lecznicy i wtedy można "pocałować klamkę".
Druga uwaga-u Marty Surdyki od 12:00 do 14:00 jest przerwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
11 sierpnia 2010r. o 22:09
u rosłońskich w poczekalni jest cennik więc można się zorientować ile i co kosztuje.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3298
#winkandsmile nieaktywny
11 sierpnia 2010r. o 22:32
Ja także polecam p. Rosłońskich. Byłam u nich nie raz ze swoimi zwierzaczkami i właściwie tylko do nich chodzę. Jeśli chodzi o cennik, to faktycznie zależy od czynności, jakie są wykonywane.
Każdy przypadek jest inny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2010r. o 9:47
w ciągu 17 lat zycia mojego psiaka, miałam do czynienia z wieloma weterynarzami.Pani Marta Surdyka i Pan Mariusz Staruch są naprawde super lekarzami.

Nie dam złego słowa powiedzieć o lecznicy marvet na Staszica.
Zawsze sa duże kolejki, a mimo to zawsze spokojnie, powoli mi wyjaśnią co jest z moim psem, jak pomóc i tak dalej.

mam bardzo duże zaufanie do nich i moge tylko polecić!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2010r. o 9:51
Przygarnelismy malego kotka od znajomych. Kotek byl u nas tydzine w tym czasie rozpoczleismy jego pobyt u nas od wizyty u weterynarz za PZU. Kotek dostal witaminy i paste na odrobaczenie. Kilka dni pozniej okolo godziny 19 zaczal sie ewidentnie zle czuc. Zrobil sie osowialy i mial problemy z chodzeniem. POtem pospal i o 21 widzielismy juz ze robi sie coraz gorzej. Postawnowilem podjechac do Pani wet i zapytac co jest z nim bo przeciez nie bede go trzymal tak cala noc. Zapakowalem kota i pojechalem pod przyhchodnie. Dzwonei na tel "alarmowy". Odebral jakis koles o niskim ilorazie int. i powiedzial ze tu przychodnia ale chyba jestem niespełny rozumu ze o tej porze beda sie zajmowali kotkiem bo sie zle czuje. I że godziny przyjec sa na tablicy i zebym sobie przeczytal co tam jest napisanezabralem kota do domu. w skrócie moja dziewczyna trzymala og na kolanach całą noc w czasie kiedy on powolutku zdychal. Najpierw odebralo mu wladze w tylnych lapkach, nad ranem ledwo podnosil glowke i przed otwarciem tego wspanialego centrum "OPIEKI " nad zwierzakami zdechl na kolanach. Po jakims czasie nasi rodzice kupili nam nowego kiciaka i opieke nad nim ma juz inny wet na osiedlu domkow jednorodzinnych na koncu staszica. U kolesia bylem kiedys o 03 w nocy w sobote. zadzownilem na kom. I jedyne co od niego uslyszalem to ze juz sie ubiera i za 3 minuty bedzie. I to jest prawdziwa opieka nad zwierzetami i poczuwanie sie do obowiazku. REWELACJA!!!
A tych zarobkiewiczow z za PZU to powinno sie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rita niezalogowany
12 sierpnia 2010r. o 9:54
~ napisał(a): w ciągu 17 lat zycia mojego psiaka, miałam do czynienia z wieloma weterynarzami.Pani Marta Surdyka i Pan Mariusz Staruch są naprawde super lekarzami.

Nie dam złego słowa powiedzieć o lecznicy marvet na Staszica.
Zawsze sa duże kolejki, a mimo to zawsze spokojnie, powoli mi wyjaśnią co jest z moim psem, jak pomóc i tak dalej.

mam bardzo duże zaufanie do nich i moge tylko polecić!



Może po znajomości Cie tak obsluguja. Jak ja bylam z moim kotem to w ogole sie nie przykladała. Kiedy mowilam objawach, niestety - nie spotkalo sie to ze zbytnim zainteresowaniem. Zostalo to puszczone"mimo uszu" , "zerknela" na kota ( bo nie mozna tego nazwac badaniem ) i przepisala cos machinalnie , od niechcenia. Im sie juz moze poprostu nie chce? Za duzo maja ludzi.. I ja to w sumie rozumiem, w koncu sa tylko ludzmi. ALe jednak POLECAM ZDECYDOWANIE ROSŁOŃSKICH NA PIASTÓW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
12 sierpnia 2010r. o 14:11
Niestety w Bolesławcu nie ma lecznicy otwartej w nocy, a szkoda, ponieważ nasi mniejsi bracia też czasami potrzebują pomocy. Polecam wet. na Piastów (też operowali mojemu psiakowi łapy) i na Kraszewskiego jedyny wet., który przyjął nas po g. 21:00. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.