Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam dobrego weterynarza.

~Miłośniczka zwierząt niezalogowany
6 stycznia 2012r. o 15:59
Ata napisał(a): NO własnie ja chodzę na piastów i tam powiedzieli ze od razu operacja a poszłam do Pani Marty i powiedziała żeby najpierw zrobić badanie krwi a potem przed operacja zdjęcie rtg. Co do tych na piastów mam wątpliwości chociaż do Marty tez ale chyba jednak się na nią zdecyduje bo w przeciwieństwie do tamtych jednak jakiekolwiek badania chce zrobić.


Właśnie pani Marta bez żadnych badań od razu operowała. Na Piastów zrobili prześwietlenie gdy zobaczyli że sunia się poddusza.
Teraz mam dwa psy i chodzę z nimi tylko na Piastów i nie narzekam. Fakt, że nie chorują, ale przed każdym szczepieniem są bardzo dokładnie przebadane.

Zmoderowano 25.01.2012 godz.19:42 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:] niezalogowany
6 stycznia 2012r. o 22:25
Lepiej kobieto nie chodź na piastów bo lekarz da ci takie tabletki nie znanego pochodzenia dla psa po których zacznie atakować domowników jestem dobrym przykładem tego ... własny pies mnie zaatakował czego w ogóle nigdy nie robił nawet w formie zabawy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2012r. o 15:30
Czy ktoś się orientuje ile kosztuje usunięcie guza u psa? Ile u pani Marty, a ile na Piastów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
25 stycznia 2012r. o 15:53
Koleżanka była niedawno ze swoim psem na usunięciu ale on miał na uchu(ucho to był jeden wielki guz)to na piastów zapłaciła coś koło 300 zł

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
25 stycznia 2012r. o 17:32
Jeżeli już bym się decydowała na jakikolwiek zabieg u mojego psa to nie w Bolesławcu tylko w klinice. Najbliższa jest w Legnicy i słyszałam dobre opinie o tej placówce nie trzeba już jechać do Wrocławia. Może koszta są większe ale co się nie robi dla swojego pupila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2012r. o 18:04
Mojemu pieskowi też robili operacje na piastów bo mial nowotwor...i jestem bardzo zadowolona piesek zdrowy,a za ciekawie nie było...:( widac,ze mają podejście do zwierząt:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 10:42
U Pani Marty zrobisz najtaniej, jak nie jest duży guz to za stówkę Ci zrobi, a jak jeszcze dobrze zagadasz że ciężka sytuacja finansowa itp. to i mniej weźmie. Ona ma serce do ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rafaello niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 10:51
Dlaczego pytasz o to na forum, zamiast jechać do jednej i drugiej lecznicy? To lekarz wet., a nie bolecnauci musi obejrzeć psa, ustalić leczenie i wycenić jego koszt...Każdy przypadek jest indywidualny i nie ma co się sugerować, że pani Zosia zapłaciła 100 zł, a pani Zdzisia-300 zł!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.