Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić węgiel ?

~Bob Budowniczy niezalogowany
11 września 2012r. o 9:33
A w moim były pustaki i bloczki betonowe i dachówki. Kupie 5 ton - wybuduję sobie garaż:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miał niezalogowany
11 września 2012r. o 11:24
~Niezadowolona napisał(a): Tylko nie kupujcie węgla na Kościuszki, na górce. Niby mają pod zadaszeniem, to taki plus. Ale w zeszłym roku kupiłam tam 4 tony workowanego ekogroszku i co się okazało w trakcie zimy...? 1/3 z tego "węgla" to niestety były KAMIENIE, GRUZ, CEGŁÓWKI. naprawdę nie polecam


Kupowałem u nich zwykły węgiel chyba 3 lata temu i widzę że nic się nie zmieniło a ludzie nadal kupują. Przywieźli mi 2/3 węgla i 1/3 miału.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2012r. o 13:14
a ja kupilam na kosciuszki ekogroszek i nie bylo w nim ani jednej ceglowki gruzu itd. i przy wazeniu wegla tez mozna byc.. wiec skad te negatywne komentarze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7992
#marek2323 nieaktywny
11 września 2012r. o 14:02
kupcie sobie wegiel w bogatyni przy kopalni zaraz i masz wybor jaki chcesz i ci ladnie zwaza i bedzie bez mialu itd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2012r. o 18:22
~miał napisał(a):
~Niezadowolona napisał(a): Tylko nie kupujcie węgla na Kościuszki, na górce. Niby mają pod zadaszeniem, to taki plus. Ale w zeszłym roku kupiłam tam 4 tony workowanego ekogroszku i co się okazało w trakcie zimy...? 1/3 z tego "węgla" to niestety były KAMIENIE, GRUZ, CEGŁÓWKI. naprawdę nie polecam


Kupowałem u nich zwykły węgiel chyba 3 lata temu i widzę że nic się nie zmieniło a ludzie nadal kupują. Przywieźli mi 2/3 węgla i 1/3 miału.


na Kościuszki po prawej stronie nawet przesiewają węgiel zwykły,czyli orzech.Miału prawie tam nie ma.Nie polecam za to tego składu po lewej stronie.Tam jest mnóstwo miału.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
11 września 2012r. o 22:00
nie wiesz dlaczego przesiewają -sortują.
węgiel można kupić na Jeleniogórskiej.Waga i kaloryczność ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koks niezalogowany
11 września 2012r. o 22:00
tak tak nie polecamy KOKSIKA oszukują kamienie i gruz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~michał niezalogowany
16 września 2012r. o 23:16
Ja kupuje od dłuższego czasu tylko workowany ze sprawdzonego źródła bo jak kupowałem luz to szkoda gadać , i oszukiwali na ilości i mieszany z byle czym. Sprawdziłem sobie pakowany ekogroszek i brunatnegy na taniopal.pl - firma ze Zgorzelca, sprzedaje w necie ale co do gramów zgadza się waga worka i czysty, nie mieszany
W czwartek przyszedł mi ekogroszek od nich właśnie , wysypałem dwa worki i bez niespodzianek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza