Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić węgiel ?

~pietrek1 niezalogowany
25 września 2012r. o 12:49
może i bez niespodzianek, ale trochę drogi ten "TANIOPAL" ze Zgorzelca. Przecież to dokładnie ten sam węgiel, który możesz sobie kupić np na składzie opału w Novym Mescie za 380zł/tona.
Pewnie, potrzebny jest transport, ale jesli ktos ma busa, albo choćby przyczepkę do auta, to napewno warto się karnąć.
Wiezdzasz do Novego Mesta od strony Czerniawy, Rynek przejeżdżasz prosto, wjeżdżasz na brukowaną ulicę, jedziesz nią do końca i na wprost masz skłąd opału. Mozesz płacić PLN-ami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7248
#malpigaj nieaktywny
25 września 2012r. o 17:46
~Bob Budowniczy napisał(a): A w moim były pustaki i bloczki betonowe i dachówki. Kupie 5 ton - wybuduję sobie garaż:)


Dobre...he,he :D


Dopisane 25.09.2012r. o godz. 17:46:

~ napisał(a): najlepszy wegiel jest w Osiecznicy u pana Michałka super zawsze tam ma fulllllll jakość


no nie wiem czy taki fullllll jakosć...z miałem ostatnio mi dali,a w tym piasku z 200kg. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2012r. o 11:13
mnie zaskoczył węgiel z Okmian , pierwszy raz kupiłem i jestem zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2012r. o 11:16
pietrek1 napisał(a):
bartek23 napisał(a): Tylko węgiel z Wałbrzycha jest dużo lepszy niż ze śląska czy Lublina. Jest to węgiel koksujący lub momentami antracytowy więc jest wysoko kaloryczny.


z tym nie dyskutuję. Zdenerwowałem sie na to, że sprzedający ten węgiel to zwykli złodzieje. Jak by mi koles powiedział ze sprzedaje 800kg za umówioną kwotę to byłoby ok. Ale wciskał mi, że sprzedaje tonę, czyli na 200kg mnie oskubał.


zwykli złodzieje , omijajcie ich z daleka , ciekawy jestem że policja jeszce ich nei udupiła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2012r. o 16:06
W Bolesławcu tylko w ZEC. Praktykowałem wszystkich z Kościuszki-bez szans do ciepłowni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2012r. o 17:08
W Bolesławcu tylko w ZEC. Praktykowałem wszystkich z Kościuszki-bez szans do ciepłowni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
4 października 2012r. o 18:20
Ja kupiłam węgiel od gościa,wozi z Bogatyni prosto z kopalni polecam i taniej niż ten sam z bolca,pali się super tel 609389643
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EMERYT niezalogowany
4 października 2012r. o 20:43
MA TAK DUŻO ZAMÓWIEŃ ŻE JESZCZE MI NIE DOWIÓZŁ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.