Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić węgiel ?

4596
#becia73 nieaktywny
29 listopada 2012r. o 10:33
A ja biorę węgiel w nowo otwartym składzie w Kruszynie, dobre ceny, workowanie jak na razie gratis, węgiel suchy i właścicielowi zależy na klientach więc dba o wszystko! Polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietrek1 niezalogowany
29 listopada 2012r. o 15:23
~matryk napisał(a): ja zamawiam węgiel na taniopal.pl, już od dosyć dawna, na terenie całej polski rozwożą, kumpel mi ich polecił. faktycznie mają suchy węgiel (ja biorę groszek) i dobrze się nim pali.


tylko jest jedno małe ale. Pochwal się ile płącisz za ten "tani opał". Podobny węgiel możesz kupić w Czechach (nove mesto, frydlant) za około 400zł/tona, poworkowany, skłądy pod dachem, węgiel suchy jak pieprz.
Wiem, bo sam jeżdzę i kupuje do swojego pieca z podajnikiem. Węgiel z kopalni Ledvice, jeden z lepszych w Czechach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cobrahak niezalogowany
8 grudnia 2012r. o 16:07
ja kupiłem na kosciuszki niby pod zadaszeniem a wegiel bardzo mokry a do tego bardzo dużo miału co innego na hali i co innego przywozą
NAPRAWDE NIE WARTO KUP?OWAC Z "POD ZADASZENIA" bo to fikcja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
8 grudnia 2012r. o 16:21
~pietrek1 napisał(a):
tylko jest jedno małe ale. Pochwal się ile płącisz za ten "tani opał". Podobny węgiel możesz kupić w Czechach (nove mesto, frydlant) za około 400zł/tona, poworkowany, skłądy pod dachem, węgiel suchy jak pieprz.
Wiem, bo sam jeżdzę i kupuje do swojego pieca z podajnikiem. Węgiel z kopalni Ledvice, jeden z lepszych w Czechach.


Cena ceną , ale tu chodzi o jego kaloryczność, słyszałam, że ten z Czech to niezbyt, ale nie sprawdzałam ;)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 grudnia 2012r. o 19:47
Siema węgiel możecie kupić w Tomaszowie ,Iwinach ale ceny nie znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietrek1 niezalogowany
8 grudnia 2012r. o 20:09
GosiaM napisał(a):
~pietrek1 napisał(a):
tylko jest jedno małe ale. Pochwal się ile płącisz za ten "tani opał". Podobny węgiel możesz kupić w Czechach (nove mesto, frydlant) za około 400zł/tona, poworkowany, skłądy pod dachem, węgiel suchy jak pieprz.
Wiem, bo sam jeżdzę i kupuje do swojego pieca z podajnikiem. Węgiel z kopalni Ledvice, jeden z lepszych w Czechach.


Cena ceną , ale tu chodzi o jego kaloryczność, słyszałam, że ten z Czech to niezbyt, ale nie sprawdzałam ;)


Gosia, węgiel oczywiście, że mniej kaloryczny od naszego, ale ponad dwukrotnie tańszy. Za 60 złotych mam cały zasobnik (150kg) opału. Starcza teraz przy tych mrozach na tydzień z CWU. Koszt całościowy miesięczny z CWU to około 250 złotych.Dom 102m2 pow. użytkowej. Po podłogach około 130m. Wszędzie podłogówka, ściany 36cm BK (odmiana 400) + 5cm styro. Skosy i dach 25cm wełny. Podłoga parter 10cm styro. Kominkiem nie dogrzewam wcale, choc mam. Temp. w domu około 23 stopnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rysiek niezalogowany
8 grudnia 2012r. o 23:21
Hogata napisał(a): Mam pytanie czy wiecie gdzie mozna kupic dobry i tani Wegiel do kominka?? Sezon grzewczy tuz tuz :|


U Michałka w Osiecznicy ;) 75-731-2132. Kupuje tam węgiel kupe lat i musze powiedzieć że większej różnicy cenowej nie ma niż w innych miejscach, dowóz na podwórko, węgiel dobrej jakości, osobiscie kupywałem kamienny, drzewny i brunatny. Zastrzeżeń nie mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
9 grudnia 2012r. o 8:31
ceny sa wszedzie jednakowe jesli chodzi o lokalny rynek i wegiel. Tak dla poprawienia humoru dodam , iz TAURON kupuje kamienny po 250 za tone z kopalni - info z zasłyszane w tv nie na ulicy. I gdzie tu sprawiedliwość ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.