Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić węgiel ?

3046
#sentinel nieaktywny
9 lutego 2012r. o 20:19
Przypominam temat.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5424
#grubabercia nieaktywny
9 lutego 2012r. o 20:32
u Michałka w Osiecznicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
9 lutego 2012r. o 20:36
POLECAM węgiel z Nowej Wsi 64 koło Kraśnika. Nr tel 609315948.
Ja brałem i jestem zadowolony, spala się do końca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lidia niezalogowany
10 lutego 2012r. o 8:55
Dobrze,że znalazłam ten temat na forum.Właśnie zastanawiałam się jak ostrzec ludzi przed kupowaniem węgla na Kościuszki( ten pod dachem,na przeciwko ceramiki artstycznej).
Nigdy w życiu nie widziałam takiego cudu! wkładałam do pieca CO wiaderko węgla a wyciągałam 2.Mało tego po każdym ruchu pogrzebaczem unosił się tuman popiołu!!!!
Wgiel spalał się jak słoma!
Połowa wyciągnięta z pieca to kamienie.TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!
Tam mogą kupować węgiel tylko Ci co zarabiają powyżej 5000zł,biedniejszych nie stać na ten węgiel.
W tym roku kupiliśmy 2 tony w ciepłowni.Popiołu prawie wcale.
A jak wsypaliśmy węgiel do piwnicy to nam oczy wyszły z orbit.Dopiero zobaczyłam jak wyglądąda kupka 2 ton węgla.
Z Kościuszki to była na prawdę kupka, a z ciepłowni 1/3 większa.
:|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lidia niezalogowany
10 lutego 2012r. o 9:04
Ja kiedyś chciałam kupić węgiel od "kolesi" z bazaru (blachy DB) Ale powiedziałam ,że wcześniej zważymy węgiel na opałwym .Niby się zgodzili,uzgodniliśmy,że będą jechać za nami na skład opałowy.Wykorzystali,że rozdzielił nas samochód i jak wyrwali koło stadionu na Złotoryję to nie dogoniliśmy ich osobówką.Przez 3 miesiące nie widziałam ich na rynku.Teraz są z powrotem .Ale jak tylko mam okazję to przestrzegam ludzi przed osusztami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~``` niezalogowany
10 lutego 2012r. o 11:19
To prawda nigdy więcej PSO z Kościuszki 24 na przeciw ceramiki artystycznej jeśli będę chciał kupić kamień to sobie kupię czysty a nie wybrudzony węglem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
10 lutego 2012r. o 14:29
hehe lidia jak ty dużo kupujesz węgla chyba go zjadasz bo tak ładnie gadasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2012r. o 17:35
~xxx napisał(a): hehe lidia jak ty dużo kupujesz węgla chyba go zjadasz bo tak ładnie gadasz



Jak mnie stać to kupuję! xxx spróbuj i ty rozwija inteligencjię

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.