Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Komis odzieżowy

10447
#Majka2012 nieaktywny
24 stycznia 2014r. o 7:49
~Malwina napisał(a):
~APAP napisał(a): Czy istnieje obecnie teraz w Bolesławcu jakiś komis odzieżowy dla dzieci?


Jest,ale nie polecam...Wystaw lepiej rzeczy na Bolec.info lub innej stronce, albo napisz co masz do sprzedania, a zainteresowani sami się odezwą!



Witam,jeżeli chodzi o kupno ciuszków to zapraszam do ŚWIAT DZIECKA Łąkowa 4 w Bolesławcu-sklep z odzieżą dziecięcą mało używaną od 0-12lat
Jeśli jednak o sprzedaż to faktycznie można na różnych stronkach spróbować-Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 12:42
Gdzie najlepiej oddac ubrania do komisu? Mam pare kurtek a nigdy nie oddawalam w takie miejsca, nie znam sie na cenach ani w jaki sposób to sie odbywa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 15:51
~aga napisał(a): Gdzie najlepiej oddac ubrania do komisu? Mam pare kurtek a nigdy nie oddawalam w takie miejsca, nie znam sie na cenach ani w jaki sposób to sie odbywa.



Nie warto oddawać rzeczy do komisu, bo wtedy dostaniesz śmieszne pieniądze-ja tam wolę sama sobie sprzedać. A jeśli masz kurteczki wiosenne na dziewczynkę (rozm 92) to jestem zainteresowana:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 16:00
Ja ostatnio odebralam ciuchg z komisu.mam super ciuszki bluzki spodnie na nastolatke 146-152 cm a tam pani mowila ze po 3 zl moze mi zaproponowac.to wole juz komus hurtem opchnac po 2 zl hehe.jakby co mam fajne.ciuchy:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 20:41
Pani z komisu jest żałosna pod kątem wyceny rzeczy - zaniosłam ubranka po córke wszystko firmowe H&M Lindex Zara po jednym dziecku a ona mówi ze max 5 zł i to za kurtke :D bez sensu... Nie rozumiem... Dlatego w tym komisie nie ma nic fajnego, bo bierze od ludzi jakies szmaty po piątce dzieci które ktoś chce się pozbyć za 1 zł :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 21:03
~magda napisał(a): Pani z komisu jest żałosna pod kątem wyceny rzeczy - zaniosłam ubranka po córke wszystko firmowe H&M Lindex Zara po jednym dziecku a ona mówi ze max 5 zł i to za kurtke :D bez sensu... Nie rozumiem... Dlatego w tym komisie nie ma nic fajnego, bo bierze od ludzi jakies szmaty po piątce dzieci które ktoś chce się pozbyć za 1 zł :/


Bierze tanio, a sprzeda za drugie tyle. Tak więc kurtka za 5 będzie za dyszkę albo i lepiej jak jakaś fajna ;) i sprzeda się od razu...Tylko polecać!;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 20:13
Po co Wam komisy? Można korzystać z porównywarek cenowych i wtedy wie się, gdzie najtaniej można kupić ubrania. Tu przykład garniturów http://zawszemodni.pl/produkty/garnitury Uważam, że to dużo lepsza opcja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 8:44
O ludzie, o jakim Wy komisie piszecie??? Ja tam zaniosłam swoje ciuszki na Łąkową, panie mają tak śmieszną marżę, że połowa moich rzeczy już sprzedana. Bardzo polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza