Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Komis odzieżowy

~ niezalogowany
29 marca 2013r. o 18:44
~ula napisał(a): czy ktoś składał na Policji doniesienie o przestepstwie??????

Tak,kilka osob było na policji.Ja tez.Daja jej jeszcze szansę rozlicznia się z ludźmi.robi to jakoś.Ja mam na 5.04 termin ustalony z nią przez policjanta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marika niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 15:53
Tak niestety ja też miałam do czynienia z tą Panią, zaniosłam tam mase rzeczy po dziecku i po sobie a niestety tylko raz wziełam 50 zł bo pani nadzwyczajniej w świecie twierdziła ze nic sie nie sprzedaje przez pół roku . Zamknęła fladra komis i zagarnęła nasze pieniądze i rzeczy !!!!!!!!!!!!!Złodziejka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 19:35
~Marika napisał(a): Tak niestety ja też miałam do czynienia z tą Panią, zaniosłam tam mase rzeczy po dziecku i po sobie a niestety tylko raz wziełam 50 zł bo pani nadzwyczajniej w świecie twierdziła ze nic sie nie sprzedaje przez pół roku . Zamknęła fladra komis i zagarnęła nasze pieniądze i rzeczy !!!!!!!!!!!!!Złodziejka


Idz na policje.Jakas szansa przy ich pomocy istnieje i dostaniesz swoje rzeczy.a tak nic nie wskorasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 23:36
ja zgłosiłam to na policje i rzeczy odzyskałam.a jak byłam po rzeczy to na policje na nich zgłosiło sie wtedy jeszcze 3 osoby . policzcie wartośc rzeczy zostawionych i idzcie to zgłosić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 14:47
Zostawiłam u nich w"iskierce" wózek wielofunkcyjny, gdy się odezwałam po roku czasu okazało się,że został sprzedany.Pieniążków nam Pan właściciel nie oddał! Tłumaczył się tym,że je wydał na czynsz... no maskra.Telefon ma cały czas wyłączony, a jak się dodzwoniłam i powiedziałam,że zgłaszam sprawe na policje to odpowiedział mi "szerokiej drogi"kutafon.Jestem wściekła.Ruszcie się ludzie i idzcie z tym na policje bo facet jest strasznie bezczelny i pieniędzy za rzadne skarby świata Wam nie odda.Ja zgłaszam sprawe w tym tygodniu w legnicy.

POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oszukana niezalogowany
23 kwietnia 2013r. o 17:58
przechodzę ten sam problem bo pani z komisu iskierka od 4 miesięcy nie mogę odzyskać rzeczy z tego komisu ale mam nadzieje że teraz odzyskam bo byłam na policji zgłosić ten problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~APAP niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 23:56
Czy istnieje obecnie teraz w Bolesławcu jakiś komis odzieżowy dla dzieci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malwina niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 0:06
~APAP napisał(a): Czy istnieje obecnie teraz w Bolesławcu jakiś komis odzieżowy dla dzieci?


Jest,ale nie polecam...Wystaw lepiej rzeczy na Bolec.info lub innej stronce, albo napisz co masz do sprzedania, a zainteresowani sami się odezwą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza