Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Komis odzieżowy

~ niezalogowany
10 marca 2013r. o 12:21
hej ja juz pisałam że byłam na policji a wy tu tylko puste gadanie piszecie ruszcie się w końcu na ta policje !!!!! na to że komis bedzie otwarty albo że oddadza nam kase nie ma co liczyć więc zacznijcie zgłaszać się na policję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4804
#ruda102 nieaktywny
10 marca 2013r. o 12:42
~ napisał(a): Czy to prawda że komis na Mickiewicza działa tylko do końca marca?

Z tego co wiem to do końca miesiąca można a nawet należy odebrać swoje rzeczy, komis już nie działa.

Chciałabym wrócić do tych chwil, kiedy moim największym zmartwieniem było, czy zdążę na wieczorynkę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2013r. o 12:52
Nie o ten komis mi chodzi na Daszyńskiego(Iskierka) tylko o komis na Mickiewicza(kraina malucha).Ponoć ma działać do końca miesiąca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4804
#ruda102 nieaktywny
10 marca 2013r. o 15:32
~ napisał(a): Nie o ten komis mi chodzi na Daszyńskiego(Iskierka) tylko o komis na Mickiewicza(kraina malucha).Ponoć ma działać do końca miesiąca?

Tak na Mickiewicza komis już nie działa do końca miesiąca należy odebrać rzeczy ja juz swoje odebrałam.

Chciałabym wrócić do tych chwil, kiedy moim największym zmartwieniem było, czy zdążę na wieczorynkę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2013r. o 20:21
ruda102 napisał(a):
~ napisał(a): Nie o ten komis mi chodzi na Daszyńskiego(Iskierka) tylko o komis na Mickiewicza(kraina malucha).Ponoć ma działać do końca miesiąca?

Tak na Mickiewicza komis już nie działa do końca miesiąca należy odebrać rzeczy ja juz swoje odebrałam.
Ojoj,szkoda.Wydawało się że ten komis ma się dobrze.To był ostatni dziecięcy komis-pozostaje tylko manhattan o ile coś się trafi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola woliska niezalogowany
10 marca 2013r. o 21:44
ja co do komisu iskierka,to była pani która nie miała pojecia o prowadzeniu.........ja tam dałam pełno ciuchów około 6 miesiecy temu ani kasy nie mam ani telefonu ,byłam tam 3 razy i tak słyszałam ze albo tej niby całej kierowniczki nie ma albo jest zamknięte albo jakis pan mówił ze ta pani jest w szpitalu ....a to cała ściema nie umiała prowadzić komisu i tyle ....rzeczy albo ceny z kosmosu za bluzeczkę w kwiatkiem i inne albo zniszczone....ja sobie dałam spokój powód taki mieszkam od bolca.ok.26km.a po 2 moje dziecko ma dużo ciuchów a mi sie nie opłaca nadaremnie tam jechać i słuchać wymówek z kosmosu.moje zdanie jest jedno takie panie delikatnie mówiąc nie powini nic prowadzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2013r. o 9:54
~ola woliska napisał(a): ja co do komisu iskierka,to była pani która nie miała pojecia o prowadzeniu.........ja tam dałam pełno ciuchów około 6 miesiecy temu ani kasy nie mam ani telefonu ,byłam tam 3 razy i tak słyszałam ze albo tej niby całej kierowniczki nie ma albo jest zamknięte albo jakis pan mówił ze ta pani jest w szpitalu ....a to cała ściema nie umiała prowadzić komisu i tyle ....rzeczy albo ceny z kosmosu za bluzeczkę w kwiatkiem i inne albo zniszczone....ja sobie dałam spokój powód taki mieszkam od bolca.ok.26km.a po 2 moje dziecko ma dużo ciuchów a mi sie nie opłaca nadaremnie tam jechać i słuchać wymówek z kosmosu.moje zdanie jest jedno takie panie delikatnie mówiąc nie powini nic prowadzić.
To już wszyscy wiemy-więc nie ma sensu biadolić a ci co chcą odzyskać swoje muszą zgłosić sprawę na Policję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KRAINA MALUCHA niezalogowany
11 marca 2013r. o 17:56
drodzy klienci
komis kraina malucha jest już zamknięty.pakuję zwroty i każdego klienta napewno poinformuję sms-em o odbiorze(zaraz po spakowaniu). w przypadku pozostawienia dosłownie kilku rzeczy można podejść i od ręki spakujemy zwrot, w przypadku większej ilości rzeczy potrzebuję 1 dzień.
w komisie jestem w godz. 10-17 (pn-pt).



Zmoderowano 11.03.2013 godz.23:02 - powód: caps lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza