Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kurs angielskiego w Bolesławcu

~Jola niezalogowany
4 września 2010r. o 13:05
Tylko oxpress-tam uczą najlepiej,moja siostra mieszka teraz w Stanach i uczyła sie w różnych szkołach językowych w Bolesławcu i w Krakowie gdzie studiowała,i stwierdziła ze tylko jedynie oxpress uczy najlepiej.Też sie właśnie zapisałam do nich na kurs angielskiego dla początkujących,naprawde warto-moja siostra u nich przygotowywała sie do matury z angielskiego i zdała na 5-tke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 września 2010r. o 14:56
teraz nie ma ocen na maturze:s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2596
#agrafka nieaktywny
18 marca 2011r. o 11:22
Czy ktoś z Was może napisać wiecej informacji na temat szkoły Oxpress?

a mianowicie...ile kosztuje, jakie poziomy nauczania, ile trwa, kiedy sie odbywa nauka i czy na koniec dostajesz jakiś dokument (jaki?)....i ogólnie jak wrażenia?:)

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Megii niezalogowany
18 marca 2011r. o 13:59
Najlepiej jest zadzwonić i się zapytać. Kursy zaczynają się raczej od września ale można się dogadać jak się znajdzie parę osób chętnych to zawsze jest taniej. Z tego co wiem to w grupie 10 osób 2xtydzień po 1,5h kosztuje ok 190 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2596
#agrafka nieaktywny
18 marca 2011r. o 17:06
Zadzwonię i popytam, dziekuję bardzo za informację:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9233
#lukas666 nieaktywny
28 października 2012r. o 8:57
czy na dzień dzisiejszy pojawiła się może w Bolesławcu jakaś konkurencja dla szkół języka angielskiego/niemieckiego? A moze ktos uczy prywatnie? Chciałem sie dowiedziec kto ma najlepsze opinie w kategorii cena/jakosc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alla niezalogowany
16 maja 2013r. o 23:12
witam, może ktoś ma świeższe wiadomości, cena i ilość godzin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
17 maja 2013r. o 9:51
Quuczy napisał(a): Kredkowski Express.


Bardzo fajni lektorzy, doskonałe metody nauczania - tak, że nawet największy pacan będzie biegle mówił w innym języku.


Strona :

http://www.kredkowski.pl/

Kredkowski Express - Szkoła Języków Obcych - Bolesławiec Al 1000-lecia 51, tel. 75 6478553


//Quczy



absolutnie nie zgadzam się...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.