Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wesele

~ niezalogowany
9 sierpnia 2011r. o 20:59
a co jest nie tak z podkową?jesli można wiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
9 sierpnia 2011r. o 21:56
z Podkową to jest mniej więcej tak:
na samym początku to nawet fajnie z szefową można się dogadać , co do ceny i do menu.
czym bliżej wesela np.10 dni przed to nagle ceny rosną i musisz jeszcze coś dobrać , bo jak nie to nie dostaniesz tego co zamówiłaś do tej pory.Efekt taki , ze jesteś cała w nerwach , spać nie możesz , myslisz " po co mi to wszystko , miało być przyjemnie a jest strach i biegunka ".Dopłacasz , bo co masz zrobić , zbyt krótki termin żeby zmieniać lokal a dostajesz i tak tylko 3/4 z pierwszego zamówienia.
Dobrze karmią w GARDENIE, sala na górze na duzo gości , na 50 osób zrobiłam dla swojego syna na sali na dole , było super.
Byłam na weselu w PIRAMIDZIE też karmili całkiem nieźle, tylko te schody , goście bawia się gdzie indziej a gdzie indziej siedzą.
W GALERII byłam prawie rok temu , jakoś tak nie bardzo pojedliśmy , chociaż znajomi mówili że byli trochę po nas to się poprawili z karmieniem , było lepiej.Więcej sal nie znam z ostatniego roku .POWODZENIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4408
#Vin. nieaktywny
9 sierpnia 2011r. o 22:58
Ja zdecydowanie odradzam Prnjavor, rok temu miałam tam studniówkę i naprawdę, jeśli chodzi o jedzenie, to jest to godne pożałowania - mało i wiecznie brakuje to tego, to tamtego. Do tego soki rozcieńczane wodą, bo w ramach oszczędności wolą zamówić za mało niż nieco na zapas. Do tego niemiła obsługa, która w odpowiedzi na prośbę o dolanie soku wręczyła nam dzbanek i kazała wędrować z nim do kuchni po napój. Jak dla mnie, żenada, byłam, nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~atrakcyjny kazimierz niezalogowany
9 sierpnia 2011r. o 23:40
~ napisał(a): a dokladnie w ktorej czesci rynku to jest?? bo jakos nie moge skojarzyc... a nie przychodzi do domu?? bo jednak wolalabym zeby do domu przyszla

przychodzi i zostaje.....z mezem...hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
11 sierpnia 2011r. o 12:47
~kasia napisał(a): w której restauracji można zrobić małe przyjęcie weselne(do 20 osób), na miejscu tylko w boleslawcu, i jednodniowe- obiad itp , a nie typowe wesele
dzięki za podpowiedzi


Tu jest temat w tej sprawie. :)

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2011r. o 14:03
~aga napisał(a): z Podkową to jest mniej więcej tak:
na samym początku to nawet fajnie z szefową można się dogadać , co do ceny i do menu.
czym bliżej wesela np.10 dni przed to nagle ceny rosną i musisz jeszcze coś dobrać , bo jak nie to nie dostaniesz tego co zamówiłaś do tej pory.Efekt taki , ze jesteś cała w nerwach , spać nie możesz , myslisz " po co mi to wszystko , miało być przyjemnie a jest strach i biegunka ".Dopłacasz , bo co masz zrobić , zbyt krótki termin żeby zmieniać lokal a dostajesz i tak tylko 3/4 z pierwszego zamówienia.
Dobrze karmią w GARDENIE, sala na górze na duzo gości , na 50 osób zrobiłam dla swojego syna na sali na dole , było super.
Byłam na weselu w PIRAMIDZIE też karmili całkiem nieźle, tylko te schody , goście bawia się gdzie indziej a gdzie indziej siedzą.
W GALERII byłam prawie rok temu , jakoś tak nie bardzo pojedliśmy , chociaż znajomi mówili że byli trochę po nas to się poprawili z karmieniem , było lepiej.Więcej sal nie znam z ostatniego roku .POWODZENIA

no i jak goscie sie szefowej nie spodobaja to zostana tak obgadani ze masakra a jak juz zwrocisz uwage ze cos nie smakuje to byscie nie chcieli sluchac jej tekstow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4314
#wiewióra nieaktywny
11 sierpnia 2011r. o 14:39
~kasia napisał(a): w której restauracji można zrobić małe przyjęcie weselne(do 20 osób), na miejscu tylko w boleslawcu, i jednodniowe- obiad itp , a nie typowe wesele
dzięki za podpowiedzi


GARDEN oprócz dużej sali weselnej posiada kilka mniejszych na których spokojnie można urządzić przyjęcie nie duże.Jedzenia opór obsługa super i ogólnie klimat i wszystko ok!!!

PRZYJACIEL To nie ktoś,kto zawsze mówi Ci to ,co chcesz usłyszeć,ale ktoś kto Ci przypier.oli jak zaczniesz rujnować sobie życie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
12 września 2011r. o 20:47
~Ja napisał(a): Kto zna barmana , który potrafi zrobić kolorowe drinki na weselu?


Tu jest temat dotyczący wesel.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza