Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wesele

~Kasia niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 17:41
Ja polecam salę w Bielance. Trasa Lwówek Sl- Złotoryja. Nazywa się Romantica.

http://www.facebook.com/RomanticaSalaBankietowawBielance
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mamma niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 23:55
~Kasia napisał(a): Ja polecam salę w Bielance. Trasa Lwówek Sl- Złotoryja. Nazywa się Romantica.

http://www.facebook.com/RomanticaSalaBankietowawBielance
Kasiu bardzo mnie zainteresowalas.Ale nie moge znalezc ich strony internetowej jedynie facebook. Mozesz mi pomoc? Ile kosztuje talerzyk z poprawinami i miejsce noclegowe i na ile miejsc mozna liczyc?Bede wdzieczna za informacje-pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bozena niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 15:10
Jak wesele to tylko w Laziskach!!!!W Hali Ludowej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szkoda kasy niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 15:42
Najlepiej nic nie robić- ewentualnie kameralne przyjęcie w którejś restauracji i tyle, zachodni sąsiedzi tak robią I JEST OK. Zresztą i tak większość małżeństw się rozpada, więc szkoda kasy(lepiej trzymać gotówkę na inne potrzeby).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 16:56
cóż to za materializm,szkoda kasy,no pewnie można i tak od razu założyć że się rozpadnie...beznadzieja,ja i tak jestem za dobrą zabawą,wesela to nie nowość ,to radość i możliwość poznania rodzin...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lgmsz niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 18:09
Witam. Potrzebuję namiarów na salę w Milikowie. Ma ktoś nr tel. ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11427
#Dariaa nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 10:32
Wesele fajnie mieć, tylko faktycznie nie ma co się na ten cel zapożyczać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11416
#SzatanPlan nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 16:46
~lgmsz napisał(a): Witam. Potrzebuję namiarów na salę w Milikowie. Ma ktoś nr tel. ?


Najszybciej będzie, jeśli w Urzędzie Gminy w Nowogrodźcu poprosisz o namiary na Panią Sołtys z Milikowa, Antoninę S., bo to ona ma salę pod opieką, o ile nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza