Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 stycznia 2017r. o 18:53
Dziękuję ... znaczy się ktoś mnie czyta :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lotnik opryskiwacz niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 19:51
Pannazdzieckiem napisał(a): Dziękuję ... znaczy się ktoś mnie czyta :D



Ciebie to musiało w dzieciństwie nieźle opryskać !! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 stycznia 2017r. o 6:08
Mylisz się . W dzieciństwie moim nie pryskali . Dopiero jak Ryży Olsen ( obecnie " prezydent " Europy ) z kumplami dorwali się do władzy to zaczęły się opryski. Przyszła dobra zmiana i nic pod tym względem się nie zmieniło. Wystarczy tylko oderwać się od kompa i spojrzeć w niebo :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 8:40
jeżeli mówimy o mordowaniu nas chemtralii to polecam chlorelle 5 tabletek po jedzeniu 1 raz dziennie. ,one wypłukują ciężkie metale z organizmu,to nie jest reklama jakiegoś nieznanego specyfiku aptecznego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 11:39
~~klucznick napisał(a): jeżeli mówimy o mordowaniu nas chemtralii to polecam chlorelle 5 tabletek po jedzeniu 1 raz dziennie. ,one wypłukują ciężkie metale z organizmu,to nie jest reklama jakiegoś nieznanego specyfiku aptecznego


zapomniałeś linka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 12:21
~~ napisał(a):
~~klucznick napisał(a): jeżeli mówimy o mordowaniu nas chemtralii to polecam chlorelle 5 tabletek po jedzeniu 1 raz dziennie. ,one wypłukują ciężkie metale z organizmu,to nie jest reklama jakiegoś nieznanego specyfiku aptecznego


zapomniałeś linka
a po co link? i tak nikt mądry tego nie czyta,w tv nic o tym nie mówili więc nikt w prawdę nie wierzy,tak jak samotnamatka napisała ,wystarczy podnieść głowę w przestworza i dowody same się nasuwają to z lewa to z prawa.link to jest na niebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niepokalana. niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 13:33
~~klucznick napisał(a):
~~ napisał(a):
~~klucznick napisał(a): jeżeli mówimy o mordowaniu nas chemtralii to polecam chlorelle 5 tabletek po jedzeniu 1 raz dziennie. ,one wypłukują ciężkie metale z organizmu,to nie jest reklama jakiegoś nieznanego specyfiku aptecznego


zapomniałeś linka
a po co link? i tak nikt mądry tego nie czyta,w tv nic o tym nie mówili więc nikt w prawdę nie wierzy,tak jak samotnamatka napisała ,wystarczy podnieść głowę w przestworza i dowody same się nasuwają to z lewa to z prawa.link to jest na niebie.

SzukałAm linka na niebie,nie znalazłAm.Natomiast jest w sieci jeden,bardzo ciekawy.
Radzę Ci skorzystać,nie trzeba skierowania.

http://www.szpitalpsychiatryczny.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 stycznia 2017r. o 17:50
Zosiu :* Te linki to ja obserwuję od ponad siedmiu lat. Swego czasu wysyłali mnie na Tysiąclecia i nawet tam byłem na szkoleniu dla uzależnionych , co nie zmienia faktu , że nadal pryskają. Nie codziennie , ale jednak. Dzisiaj niebo jest czyste , może bar chwilowo im się skończył ? Kto wie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.