Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 21:52
smugi kondensacyjne są widoczne cały czas trzeba się tylko dobrze przyglądać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
9 sierpnia 2015r. o 22:00
~kobiecinka napisał(a):
A ty taki od urodzenia czy w pracy nabyłeś takich nawyków? Nie dziwne, że samoloty (takie zwykłe, jak zawsze tlumaczycie) raz zostawiają smugę innym razem nie? Inne paliwo? Nowe samoloty, mają lepsze spalanie?


To nie chodzi o paliwo, tylko o temperaturę :) Wtedy kiedy w górze jest mroźne powietrze, wtedy powstają smugi. To tak jakby chuchało się na mrozie .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 22:58
GosiaM napisał(a):
~kobiecinka napisał(a):
A ty taki od urodzenia czy w pracy nabyłeś takich nawyków? Nie dziwne, że samoloty (takie zwykłe, jak zawsze tlumaczycie) raz zostawiają smugę innym razem nie? Inne paliwo? Nowe samoloty, mają lepsze spalanie?


To nie chodzi o paliwo, tylko o temperaturę :) Wtedy kiedy w górze jest mroźne powietrze, wtedy powstają smugi. To tak jakby chuchało się na mrozie .

A jak według swojej "teorii" wytłumaczysz ten filmik?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 sierpnia 2015r. o 23:02
Mylisz się Gocha :) Niezależnie od temperatury , ciśnienia i wysokości , obiekt lecący w atmosferze z porędkością większą niż 300 km/h zostawia "dziurę"w powietrzu , co skutkuje zamianą pary wodnej w kryształki lodu widoczne jako smuga kondensacyjna. Kilka minut później kryształki lodu zamieniają się w parę wodną i śladu "ni ma" :) Od czasów jak Ryży Olsen został płemiełem , ślady nie znikają :| Teraz jest tzw. prezydentem europy. Zawsze zastanawiało mnie , gdzie zmierza Lucyfer ?

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 23:42
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 23:50
http://wolnemedia.net/nauka/czym-sa-chemtrails/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 lipca 2016r. o 19:23
Panna, widziałeś, takie "oszołomy" w sprawie chemitrailsów jak ty, czy ja, przemawiają nawet w Federalnej Agencji Ochrony Środowiska w Waszyngtonie ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
22 lipca 2016r. o 22:00
Obejrzałam, części wypowiedzi nie rozumiem, ale optymistycznie to to nie brzmi.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.