Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

~nano niezalogowany
21 października 2012r. o 1:42
jezu - "nanotechnologia jest nieunikniona", za przeproszeniem ...ica moze czlowieka wziac, z takim nastawieniem no na pewno nie unikniona przeciez marzą o tym! pożal się boze naukowcy biolechnolodzy przekupieni przez chocby MONSANTO, ktore to chce zapanowac nad całą populacja, chce miec wylacznosc na caly proces istnienia, poczawszy od genetycznych nasion... do wyniszczenia populacji ludzkiej, a w imię czego??? lobby, kasa, oszustwo, mord na ludzkości!
Mądry biotechnolog, chce tego, chce tego! Genetyka robotyka. Tragedia. "kiedy połaczymy się maszynami, a uwazam, ze jest to nieuniknione" oczom nie wierzę w co wierzą ci biotechnolodzy."
"kazdy kto bedzie opierał się TEMU POSTĘPOWI" no oczom nie wierzę. Amerykaniec, który wpieprza żarcie zmodyfikowanane wypowiada się z temacie ewolucyjnych zmian i mowi za wszystkich!!! że kto bedzie się opierał tym jak to mowi ewolucyjnym zamianom NANOTECHOLOGII zasadniczo (?!) wyginie. NANOTECHNOLOGIA WESZŁA W NASZE PROGI BEZ NASZEJ ZGODY - słuszne stwierdzenie prowadzącej wykład...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j23 niezalogowany
21 października 2012r. o 12:50
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2012r. o 14:11
~ napisał(a): Ale z was czubki


My jesteśmy czubkami, Ty jesteś czubkiem, więc w czym jest problem??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2012r. o 19:43
Ludzie po prostu nie są w stanie uwierzyć, że ktoś nas próbuje "podtruwać" - przecież żyjemy w takim pięknym świecie. I nikt się nie zastanawia co to za "sztuczne chmury" tworzone przez samoloty. Godzimy się na spożywanie ton chemii, z rakotwórczym asmpatamem, wszechobecnym glutaminianem sodu i całą gamą różnych dodatków E.
Wierzymy ślepo we wszystko co nam powie telewizja i mało kto próbuje szukać alternatywnych źródeł informacji.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 października 2012r. o 21:18
~ napisał(a): Ludzie po prostu nie są w stanie uwierzyć, że ktoś ...

Tak , to prawda , ciężko nam jest uwierzyć w to , że ktoś kieruje naszym życiem . Od lat zastanawiam się kto to taki . Neoliberałowie , banksterzy , szatan , czy ... kosmici? Kto nas wpędził w ten .... biznes ?
J23 :) zapodany przyz Ciebie filmik na YT z nanotechniką w tle , daje mi pewne odpowiedzi na pewne pytania , jakie sobie jakiś czas temu stawiałem. Dziękuję :) Dobranoc Bolecnauci :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
21 października 2012r. o 21:30
~ napisał(a): ... ktoś nas próbuje "podtruwać" - przecież żyjemy w takim pięknym świecie.


Podtruwani i napromieniowywani jesteśmy od ponad 20 lat!
Wiem to!
Zbadałam:(

~ napisał(a): ... i całą gamą różnych dodatków E.


To jest mały pikuś w porównaniu z innymi substancjami chemicznymi, które nasze organizmy przyswajają co dnia z powietrza!

~ napisał(a):
Wierzymy ślepo we wszystko co nam powie telewizja i mało kto próbuje szukać alternatywnych źródeł informacji.


Nic nie znajdziesz! To jest bardzo dobrze kamuflowane!
Dostęp do takich informacji mają nieliczni!

Smuci mnie fakt, że LUDZIE, którzy o tym wiedzą (i mają szerokie pole manewru), nic nie robią, aby było lepiej, tylko pogrążają naszą PLANETĘ!

Nie chcę ich osądzać, bo nie wiem w jakich układach tkwią.

Panniusiu, lepiej przestań o tym myśleć KTO?
Nie mamy na to ŻADNEGO, powtarzam ŻADNEGO wpływu! To straszne:(:(

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 października 2012r. o 21:36
.... ...ica może człowieka wziąźć ... Nano :)
Lecz wiara potrafi przenosić góry , potęga świadomości doinformowanej jednostki , uczyni cuda . Np. znikną chemitrale z naszego nieba , nie będzie szczepień i trującej żywności. Im więcej Nas , tym lepiej. Uczcie się , unikając autorytetów . Dobranoc :)


Dopisane 21.10.2012r. o godz. 21:36:

magnum44 napisał(a): ...Nie mamy na to ŻADNEGO, powtarzam ŻADNEGO wpływu!

Mamy Przyjaciółko :* , tylko jeszcze nie wiemy , jak. Ta wiedza zostanie nam lada moment objawiona. Wiara przenosi góry :) Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
21 października 2012r. o 21:42
Pannazdzieckiem napisał(a): Mamy Przyjaciółko :* , tylko jeszcze nie wiemy , jak. Ta wiedza zostanie nam lada moment objawiona. Wiara przenosi góry :) Dobranoc :)


Oby tak było!

Pozdrawiam Cię Przyjacielu:* i życzę dobrej nocy.

Na muzyce "poNikluję" specjalnie dla Ciebie, bo tutaj nie chcę offtopować;)

P.S. Nie denerwuj się tym "nano" - wrzuć na luz i... uśmiechnij się przed snem:):)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza