Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

4254
#parenti nieaktywny
21 października 2012r. o 22:09
~ napisał(a): "sztuczne chmury" tworzone przez samoloty. Godzimy się na spożywanie ton chemii, z rakotwórczym asmpatamem, wszechobecnym glutaminianem sodu i całą gamą różnych dodatków E.

E nie jest absolutnie zadnym dodatkiem. Nalezy do grona wspanialych Kobiet.


Dopisane 21.10.2012r. o godz. 22:09:

Pannazdzieckiem napisał(a): .... tylko jeszcze nie wiemy , jak. Ta wiedza zostanie nam lada moment objawiona. Wiara przenosi góry :) Dobranoc :)

Dla chrzescijan nie bedzie juz zadnego Objawienia. Dla Katolikow autorytem jest Ojciec sw. i Nauczanie Magisterium Kosciola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 października 2012r. o 22:13
magnum44 napisał(a): ...
P.S. Trudno! Zostaniemy zmoderowani:D:D

No cóż , szczerze powiedziawszy wisi mi to , czy mnie zmoderują , czy nie , ważne jest to , czy ludzie przejżą na oczy ? A słyszałaś już Pistoleciku o pieniądzu fiduracyjnym :) ? Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 października 2012r. o 22:27
parenti napisał(a): ...
E nie jest absolutnie zadnym dodatkiem. Nalezy do grona wspanialych Kobiet...

Podobnie , jak Magnum , to przyjaciółki , Kolego 217 :) Wspaniałe , muszę się z Tobą zgodzić ... cholera , jak ja się nie lubię zgadzać :D Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 grudnia 2013r. o 18:58
magnum44 napisał(a): ...

Nie wkręcamy , idziemy spać :) Szpece od nanotechnologi uważają , że można rządzić przekształcając dowolny system , a wiara podpowiada nam , że rządzić może tylko jedna istota, wczujcie się w Nią , im więcej Nas , tym lepiej . Uczyć się unikając autorytetów :) Dobranoc , po raz ostatni :)


Dopisane 10.12.2013r. o godz. 18:58:

Pannazdzieckiem napisał(a):
adiwood napisał(a): Dzisiaj rano patrząc w niebo zauważyłem "namalowaną" na nim kratkę śladów samolotów. Mam pytanie do fachowców lotnictwa - czy to jakieś opryski na komary itp.? Zauważyłem tych śladów ponad dwadzieścia (a nadal nowe latają) w mniej więcej równomiernych odstępach. Co ciekawe nie są są zwykłe ślady kondensacji za samolotem - widziałem również takie których ślady rozpraszały się zaraz za samolotem. Niektóre z samolotów widać jak zaczynają robić ślad a później przestają. Nasuwa mi się jedna myśl - jakieś opryski. Dlaczego w mediach nic o tym nie mówią?
Po dłuższej obserwacji widać jak te "ślady" rozchodzą się tworząc podłużną chmurkę po czym rozrzedzoną mgiełkę. Zaobserwowałem też, iż w ten piękny słoneczny poranek na tej mgiełce tworzą się chmury (dosłownie na oczach). Co to do cholery jest? Posiadam kilka zdjęć z mojego okna (dla zainteresowanych), ale można wyjść na dwór jeszcze nie wszystko się "rozrosło".

Nie , nie komary. To opryski na ludzi. Klasyka NWO , jak ogłupiające masmedia , i zatruta żywność. Opryski dodatkowo pomagają sterować pogodą , z tego roku : rosja płonie , a Pakistan pod wodą , a i u nas parę powodzi. Dzisiaj też będą pryskać , jeśli macie dobre aparaty , to róbcie zdjęcia nieba i samolotów . Poproszę alfika żeby zrobił fajną stronę internetową i tam się zamieści te zdjęcia.


Jeśli mówimy już o teoriach spiskowych , pozwoliłem sobie odgrzać temat , mam nadzieję Kazimierzu , że nie będziesz miał mi tego za złe :). Jak widać na załączonym obrazku, ponad trzy lata temu mówiłem Wam o tym. Dzisiaj jeden z mych niewielu autorytetów , dr Jaśkowski opublikował w necie taki film :

https://archive.org/embed/geoinzynieria

Drodzy Państwo , to nie są jaja , ani żadne teorie spiskowe (patrz Pan Michalkiewicz :) ), mówimy o zdrowiu i życiu nas samych i naszych dzieci. A zwróćcie proszę uwagę na fakt , że Ministerstwo Obrony Narodowej wody w usta nabrało, nic nie wiedzą , lub nie chcą powiedzieć z obawy o stołki.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~para niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 20:55
zauwazyliscie,ze ostatnio smugi wcale sie nie pojawiaja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 20:58
Nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 21:22
~para napisał(a): zauwazyliscie,ze ostatnio smugi wcale sie nie pojawiaja?


tak, zauwarzylismy.... hmmm. pytanie z innej strony, ty masz normalnie prawa wyborcze i będziesz glosował?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kobiecinka niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 21:37
~ napisał(a):
~para napisał(a): zauwazyliscie,ze ostatnio smugi wcale sie nie pojawiaja?


tak, zauwarzylismy.... hmmm. pytanie z innej strony, ty masz normalnie prawa wyborcze i będziesz glosował?

A ty taki od urodzenia czy w pracy nabyłeś takich nawyków? Nie dziwne, że samoloty (takie zwykłe, jak zawsze tlumaczycie) raz zostawiają smugę innym razem nie? Inne paliwo? Nowe samoloty, mają lepsze spalanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza