Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 6:07
Przyznam szczerze Ksawery , że z zachwytem oglądałem pana Roddie. Jego wiedza ... nie jestem godzien wiązać sandałów :) Wychodzi mi na to , że niektóre hamerykańce nie są takie złe :D
Dziękuję Ci za filmik i ... odgrzebanie oprysków ;) Z niekłamaną przyjemnością poczytam sobie , co pisałem sześć lat temu.

Zaś jeśli chodzi o teraźniejszość , to intensywność " działań geoinżyneryjnych " ostatnimi czasy poważnie spadła. Kilka dni nie pryskają , a dzisiaj znowu. Parę tygodni temu wiązałem to zjawisko z dojściem Pisu do władzy , ale chyba się myliłem. Każdy rząd na tej nieszczęśliwej planecie ma w kwestii chemitrali , tyle do powiedzenia , co żyd za niemca. A jeśli rządy nic nie radzą , to kto Twoim zdaniem odpowiedzialny jest za trucie Ludzi ? Zwyrodniały ludzki intelekt ... kiLuminaci , szatan , czy kosmici ?

Jeszcze raz dziękuję Ksawery :)

Dobranoc :)


Dopisane 31.07.2016r. o godz. 13:21:

A tutaj lekarstwa na opryski na Ludzi.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/3-efektywne-suplementy-zdrowia-do-ochrony-przed-chemtrails-2016-07

Szczerze powiedziawszy , to nawet nie wiedziałem , że coś takiego istnieje :D


Dopisane 03.08.2016r. o godz. 06:07:

No i okazuje się do tego , że ... palenie leczy i chroni przed wysokoenergetycznymi cząsteczkami alfa , oraz chemitralami :D :

http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/91677-marihuana-tyton-zdrowie-monopol-i-zysk

Qurcze , teraz rozumiem , dlaczego mnie nigdy głowa nie boli :D

Miłego dnia Wyznawcy teorii spiskowych , które na naszych oczach prawdą się stają :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 9:59
Pannazdzieckiem napisał(a):

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/3-efektywne-suplementy-zdrowia-do-ochrony-przed-chemtrails-2016-07

Panie 'biochemiku' spirulina i chlorella to algi , nie grzyby .
Pannazdzieckiem napisał(a): No i okazuje się do tego , że ... palenie leczy i chroni przed wysokoenergetycznymi cząsteczkami alfa , oraz chemitralami :D

Wypalanie powyżej 15 papierosów dziennie ,przede wszystkim poraża układ parasympatyczny, co jednocześnie pobudza układ sympatyczny - wymiernie korzystne jest to przy chorobach schizofrenicznych.
Jeśli wypalasz więcej papierosów , powinienieś niedługo 'wyleczyć' nie tylko alfę , ale i omegę.
Co tam bóle głowy :P


Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
12 września 2016r. o 15:27
Jaśkowski o chemitrailsach i nie tylko:
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-smugi-chemiczne/item/94656-najgrozniejsze-bronie-masowego-razenia-szczepionki-pestycydy-i-chemtrails-czyli-trwale-smugi

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 września 2016r. o 20:45
''najgrozniejsze bronie ''
tak,tak ...''a świstak siedzi i ...te sreberka'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 września 2016r. o 22:10
No i dlatego Jaśkowski jest moim Autorytetem i żadna Papuga Mu nie podskoczy. Jeśli czegoś nie wiem , to sięgam do źródeł ... różnorakich , bo prawda leży zawsze pośrodku . Jeśli już coś wiem , to wiedzą się dzielę i wiedzy nie sprzedaję . Jaśkowski nie żąda zapłaty za korepetycje.

Nota bene , myślę sobie Papugo , że to zbyt długi tekst , aby mógł się zmieścić w tym Twoim ptasim móżdżku . Mechanizm wyparcia znany psychologom mówi , że jeśli czegoś nie rozumiemy , to z tego kpimy. Ufam , że kiedyś tam nauczysz się szacunku dla wiedzy Innych :)

Jaszczurko , żydowska czarownico :) Pani kardiolog dziesięć lat temu , wróżyła mi jedynie trzy lata życia bez Plawixu :D
I dała dupy , dowodem niniejszy post :]

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
13 września 2016r. o 9:18
zapraszam wszystkich mądrych do obejrzenia filmu bajki pingwiny z madagaskaru pt Operacja Wielka Kula,jest to w sposób bardzo prosty wyjaśnione po co i dlaczego sypią na nas to świństwo,film oczywiście trudno znależć w sieci ponieważ trole na usługach ciągle go usuwają,miłej lektury niedowiarki,jedz chlorelle,oszukasz przeznaczenie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 18:35
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 18:42
~klucznick napisał(a): zapraszam wszystkich mądrych do obejrzenia filmu bajki pingwiny z madagaskaru pt Operacja Wielka Kula,jest to w sposób bardzo prosty wyjaśnione po co i dlaczego sypią na nas to świństwo,film oczywiście trudno znależć w sieci ponieważ trole na usługach ciągle go usuwają,miłej lektury niedowiarki,jedz chlorelle,oszukasz przeznaczenie :P


No "pingwiny z Madagaskaru" to poważne źródło wiedzy :D :D :D
Klucznik ty lepiej sprawdź, czy rura wydechowa nie przerdzewiała ci w "tirze" i nie wali spalinami do środka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza