Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

22266
#Julca nieaktywny
4 maja 2020r. o 17:23
Dzień dobry :)
a ja cały weekend na soczkach

https://www.tapetus.pl/obrazki/n/236429_soki-lod-liczi-limonka-cytryna-kiwi.jpg

samo zdrowie;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Głóg niezalogowany
4 maja 2020r. o 17:51
... apropo plamek na klacie Droga Wielka Kremowa Kufeo ... zdarzyÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
4 maja 2020r. o 18:57
Co słychać u przyjaciół ? :-)

Myślę, że Pannie korzeń mniszka pomoże.

Pokrzywę to dla siebie suszę. Nazbierałem też 500 kwiatów mniszka i ugotowałem, dzisiaj będziemy robić syrop.

Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Głóg niezalogowany
4 maja 2020r. o 19:46
Przepraszam Cię Orionie , ale na zielarstwie to ja się nie znam , jak te nasze " stare czarownice " Powiedz proszę na co cały ten korzeń mniszka ... czyżby chodziło o młodzieńcze fascynacje feudalnych mnichów siostrami zakonnymi ? Skoro każesz mi się leczyć to powiedz , jakie powinny być skutki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
4 maja 2020r. o 20:01
Mniszek ma wie zastosowań, pomaga też w męskich dolegliwościach.
Niestety nie pomaga na ból serca.

Dzisiaj w internecie wyszukasz wszystko co Cię interesuje.


Nie miałem niczego złego na myśli.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
4 maja 2020r. o 20:14
Kiedyś u Rosjan stres leczono wódką a dzisiaj szukają innowacyjnych rozwiązań.



U nas są zioła.
Moja babcia była zielarką, ale ja to zaniedbałem. Mama mi trochę przekazała, tyle że muszę sobie teraz wszystko przypominać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Głóg niezalogowany
4 maja 2020r. o 20:32
Dziękuję Orionie za odpowieć . Mój ból Serca związany jest bardziej z przeżywaną sytuacją , niż z upadającą miłością ... miałkiej próby . Kiedy dwanaście lat temu ośmieliłem się pisać pierwsze zdania na Bolcu , mając dobre intencje , nie sądziłem , że głupie papugi systemu zechcą mnie zniwelować . Ja je olewam tak , czy siak , ale przykro się robi , bo przecież głupie papugi w tym Wszechświecie są również w tym Wszechświecie , nie poza , czyli w moim Wszechświecie . Bracia i Siostry Głupie Papugi ...

Orionie nie prosiłem Cię o wskazanie rozwiązań , tylko o konkretną radę . Na co mi pomoże mniszek . Na jaką moją dolegliwość ... uleczy mnie z miłości , czy pragnienia , z samoświadomości , czy z nienawiści , której nie odczuwam ... mów proszę , każda wiedza jest dla mnie ważna ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
4 maja 2020r. o 21:47
W związku z tym, że jestem spod raka, to jak woda robi się mętna chowam się pod kamień.
W psychologa nie zamierzam się bawić, ale unikam osób które mnie irytują .
Podobnie towarzystwa, które namawia mnie do czynienia zła.
To była moja rada.

Pozdrawiam Wszystkich.
Dobranoc :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza