Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

22266
#Julca nieaktywny
11 maja 2020r. o 19:54
Dobry wieczór:)

ja posłucham

Kiedy mówisz, powtarzasz tylko to, czego się wcześniej dowiedziałeś. Kiedy słuchasz, możesz nauczyć się czegoś nowego.
Dalajlama:)
Dobranoc:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
11 maja 2020r. o 21:42
Nie słucham,nie czytam i nie biorę sobie do serducha głupich komentarzy :]

Są sprawy ważne i ważniejsze....
Nie wnikam w szczegóły....ale...ostatnio będzie mnie mało Tutaj ...

Pozdrawiam Mgosia :*
E:*

Jak juszszsz "grać"...to wyłącznie na poważnie....

Uwielbiam utwory/muzykę Jean Michel Jarre :)




I ....
W życiu,są takie dni,że ...wolę posłuchać muzyki,niż komuś dopierrrr...dolić do pieca....

Takie tammm....
Na wyciszenie nadmiaru emocji..





Śpijcie sssspokojnie LetNiuchy :*:*:*
:)

Pozdrawiam :)


Dopisane 11.05.2020r. o godz. 21:42:




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
12 maja 2020r. o 8:01
Dzień dobry:)

[img=1589262412_49bv0qw.jpg]


Mgosia napisał(a): zmarzłam, zmokłam i już kicham z podwójnym doładowaniem :]

:| Ty tego nie mów głośno, bo Ci jakieś "służby" zapukają do drzwi :D:*

Julca napisał(a): ja posłucham

Zawsze możemy stosować "zasadę sygnalizacji świetlnej." ? :)


bax napisał(a): W życiu,są takie dni,że ...wolę posłuchać muzyki,niż komuś dopierrrr...dolić do pieca....


Baxiu:* widzisz jaka Ty mądra jesteś:)

Ja mam podobnie, mimo że rakiem nie jestem, to w takich chwilach...


Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
12 maja 2020r. o 19:53
Poranek... hm , uwielbiam poranną rosę , mogłabym się w nią wpatrywać godzinami :) Niestety aż tyle czasu, nie ma ani ona, ani ja :D Więc łapię ją i zachowuje we wspomnieniach :)

[img=1589305910_4et9kcv.jpg]



"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
12 maja 2020r. o 20:13
Mgosia napisał(a): Więc łapię ją i zachowuje we wspomnieniach :)

I użyczasz tych wspomnień takim beztalenciom jak ja ;( chociaż...świat byłby nudny, gdyby wszyscy byli utalentowani w każdej dziedzinie. Jak by tu podziwiać talent Andrea Bocelli, Pink Floydów, Matejki czy Mgosi ;)
Jaką cierpliwość i pasję trzeba mieć, żeby 6 lat czekać na takie ujęcie.
"McFayden wspomina, że w celu zrobienia tej jednej jedynej fotografii przez około 100 dni każdego roku udawał się w jedno miejsce dwukrotnie w ciągu dnia. Podczas każdej sesji robił około 600 zdjęć:

[img=1589307213_dk6dtyy.jpg]

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
12 maja 2020r. o 22:34
EeeeeEEEeeeeEEEEE ja Cie proszę bez przesady :D No chyba, że masz jakiś romans do mnie i chcesz się podlizać ;) :D :P Co do zdjęcia zimorodka - cudowne :) Upór jest drogą do sukcesu i niewątpliwie autor musiał być, nie dość, że uparty to jeszcze bardzo cierpliwy :) Ja choć jestem uparta i w miarę cierpliwa, to mam ogromny problem z czasem , więc musze się obejść "smakiem" albo liczyć na to, że będę w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu ;)

[img=1589315646_n9wxprb.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
13 maja 2020r. o 7:09
Dzień dobry:)

Z reguły nie wulgaryzuję, ale...nie mogłam się powstrzymać :D

[img=1589345748_cyq950k.jpg]


Mgosia napisał(a): EeeeeEEEeeeeEEEEE ja Cie proszę bez przesady :D No chyba, że masz jakiś romans do mnie i chcesz się podlizać ;) :D :P

Podlizać...niech pomyślę:| no...może jakieś grzybki;) jesienią:D

A propos jesieni, to oprócz grzybków zrobię zapasy głogu( no wiesz, serce...)
Wiesz Orionie jaką potoczną nazwę ma głóg? Kolidupa:D

Miłego dnia Bajarze:*


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
13 maja 2020r. o 20:59
Ktoś tu o grzybkach wspominał ? :| No to ja już jestem gotowa i pędzę do garażu po bumko :D Co prawda kleszczy co niemiara , mój Riko złapał w niedzielę 17, na szczęście tylko po nim chodziły , bo szybko go przeglądnęłam :/ ale co tam kleszcze, skoro ze żmijami sobie poradziłam :D


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza