Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E
15 sierpnia 2020r. o 16:45
Siedzę w domu i płaczę nieustannie nanana bo zrobiłam kotlet jak placek nanana
i talerz po nim muszę chyba umyć...w wannie nanananana
Ktoś dopisze nuty :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22266
#Julca nieaktywny
15 sierpnia 2020r. o 17:38
Ale wanna też za mała
lalala
muszę zwabić kardynała
lalala
niech wyczyść czarnym dzióbkiem
brudny talerz lalala
z przyjacielem wróblem
lalala
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
15 sierpnia 2020r. o 18:33
Aż strach pomyśleć co będzie dalej :/ chodzi mi o łazienkę ;) :D :P :P

[img=1597509166_mxc8aku.jpg]



Dopisane 15.08.2020r. o godz. 18:33:

Piątka pójdzie jak nic :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
16 sierpnia 2020r. o 8:31
Dzień dobry:)

[img=1597558777_kj5esr4.jpg]


Patrząc na taką kawusię, przychodzi muzyczne skojarzenie...


Było coś dla ciała, to teraz...

„A może dopiero w świecie, który nie zna grawitacji, będzie opadanie na dno godne pogardy?
Cała rozpiętość natury! Od Kreatora do kreatury.
Ale ta mała urosła! Kiedyś miałem ją blisko serca, teraz mam ją powyżej uszu!
Czy jestem ateistą? Bóg jeden raczy wiedzieć.
Ileż toastów spełnia się pełnym kielichem goryczy.
Jesteśmy coraz bliżej odkrycia Boga przez naukę. Drżę wtedy o Jego los.
Można się znaleźć na dnie nie osiągnąwszy głębi.
Salto morale jest bardziej niebezpieczne niż salto mortale.”

Stanisław J.Lec

Miłego dnia Bajarze :*


Dopisane 16.08.2020r. o godz. 08:31:

Mgosia napisał(a): Aż strach pomyśleć co będzie dalej :/ chodzi mi o łazienkę ;) :D :P :P



Po trzech wypitych cięgiem, to byłby "irlandzki taniec" w oczekiwaniu na wejście :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 sierpnia 2020r. o 8:32
pokój pomalowany? :)
co teraz?

kuchnia?

udanego dnia...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
16 sierpnia 2020r. o 11:42
Życie to jedno z najtrudniejszych zadań, napotykając na trudności, możesz je znienawidzić , poszarpać i zniszczyć, albo wziąć na klatę ten ciężar, z zaciśniętymi zębami pokonać przeszkody i dalej kroczyć z podniesioną głową :) To zależy jakim chcesz być człowiekiem ...jakim człowiekiem jesteś.

Fajnej , miłej i wesołej niedzieli :) Mnie dzisiaj coś ciągnie na wrzosowisko i nie wiem czy czasami się nie pokuszę :)




"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
16 sierpnia 2020r. o 12:37
Mgosia napisał(a):

Fajnej , miłej i wesołej niedzieli :) Mnie dzisiaj coś ciągnie na wrzosowisko i nie wiem :|...


Nooo teszszsz nie wiem ...
:d


Dzień dooobryyy :)
Dziołchy :*:*:*
Dziś mam...


:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
16 sierpnia 2020r. o 12:48
A to się ciesz, że masz luz :D Ja to go nie mam , szczególnie w ubraniach :/ :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza