Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
23 lutego 2011r. o 14:13
~ napisał(a): jesli jest Ci tak zle w tej pracy to dlaczego nie zrezygnujesz?? praca jest zla a ty jestes dobrym pracownikiem to bez problemu przyjma Cie w innym zakladzie gdzie bedziesz mial lepiej i nie bedziesz narzekal. nie jestes uwiazany lancuchem do ZEHNDERa. droga wolna wiec po co masz sie meczyc w takim "zlym zakladzie"????


Tam nie on jeden jest dobrym pracownikiem. Tam wiele osób jest dobrymi pracownikami, lecz nie są doceniani, bo nie włażą w d.......... komu trzeba. Dlaczego ma szukać nowej pracy? To tu trzeba cos zmienić. Albo kogoś.

Zmoderowano 23.02.2011 godz.21:57 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2011r. o 21:50
i właśnie tu się z tobą zgadzam trzeba coś zmienić ale też jestem realistą i wiem że jest to niemożliwe dlatego że ten co dorwał się do władzy dobrowolnie nie odpuści a zwykli pracownicy mają guwno do gadanie i nikt się nie będzie wychylał ale to już długo nie potrwa zobaczymy co zrobią jak ludzie zaczną się zwalnieać a do pracy chętnych nie ma co z tego że co chwile ktoś przychodzi jak po tygodniu rezygnuje bo za takie psie pieniądze nie będzie tyrał jak wół młody wyjedzie za granice a starych nie przyjmą bo nie dadzą sobie rady taka jest prawda i wtedy będziemy się wszyscy śmieą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
1 marca 2011r. o 18:06
~robol napisał(a):
begin napisał(a): Nie tragedia,tylko komedia.MENAGO dostali takie pieniążki że szybko zapomnieli co robili wcześniej i teraz będą cisnąc ,,nierobów''.Tak to jest jak się zrobi z chma pana.


Ja znam jednego takiego MENAGO kiedyś swój chłop teraz mu się w D.. poprzewracało, zresztą widzę, że jego żonuśce też. Pozdrowienia :) dla A.S. kolega z działu.


A.S. największy (...)

Zmoderowano 01.03.2011 godz.21:35 - powód: złośliwości (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iks niezalogowany
1 marca 2011r. o 21:11
ta ten A.S to zawsze był (...) ale teraz jak został menagerem to już całkiem wozi sie jak jakiś (...)!!!! zdegradować go na zwykłego robola to wtedy zobaczymy jaki będzie kozak hehe

Zmoderowano 01.03.2011 godz.21:36 - powód: złośliwości (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robol hipermarketu niezalogowany
2 marca 2011r. o 10:58
Wychodzi na to że w żadnej Bolesławieckiej firmie nie da się pracować za godziwe pieniądze i bez nerwówki typu zwolnią mnie czy nie. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2011r. o 12:06
Ale im wlasnie o to chodzi zeby miec takich ludzi co moga ich zastraszyc :P Ja pracuje tam ale jakos nie bardzo mnie martwi ze moga mnie zwolnic bo mam alternatywe.Na pracy w Zehnder mi zalezy ale nie do tego stopnia zeby za ta prace zrobic z siebie durnia tak jak np. menagerowie robia z siebie teraz. Zobaczymy panowie czy bedziecie takie kozaki jak od kwietnia wroci normalna produkcja :P:P:P bedzie wtedy jak to dyrektor powiedzial "ALBO SIE JEST WYDAJNYM MENAGEREM ALBO SIE NIM NIE JEST WCALE" . A jezeli bedziecie dalej zyc z zaloga tak jak teraz to przyszlosci wam nie wrozymy kolorowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~styrany niezalogowany
2 marca 2011r. o 14:24
sorrki że tak głupio zapytam, a teraz to nie jest normalna produkcja jak nie to jaka i jaka ma być w kwietniu, ja też tam pracuje i jakoś nie widze specjalnej różnicy trzeba ryć jak zawsze

Zmoderowano 03.03.2011 godz.20:13 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`` niezalogowany
2 marca 2011r. o 17:09
miast ryczec jak beksa wyjdz na ulice i zaprotestuj przeciwko fetorowi skundlonych elit polski. !! :/ :D :> :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza