Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~~eryk niezalogowany
16 września 2017r. o 2:01
Są tam przyjęcia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
17 września 2017r. o 8:13
same poj....e.by ci co tak piszą o robieniu loda to same ćpuny i smakosze marychy nie podoba się to wy....alać z tej firmy bo mam was dosyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 września 2017r. o 18:44
Właśnie zmienić kapciowi pampersa w końcu by wypadało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~krew plynie niezalogowany
17 września 2017r. o 19:18
Ajgor ja nigdy tak jak ty nie upadne tak nisko padalcu ja przynajmniej pracuje w tym zakladzie a ty przez to co robiles wyleciales na ryj wez moze zapisz sie do szkoly czy cos bo twoje wypociny na tym forum umieraja lakiernicy maja ubaw z ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ plamy na słońcu niezalogowany
18 września 2017r. o 11:53
i jak tam nie volnicy tyracie v tym obozie pracy ukraince sa ? bidoki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 września 2017r. o 18:48
~~ plamy na słońcu napisał(a): i jak tam nie volnicy tyracie v tym obozie pracy ukraince sa ? bidoki

lepiej zrzutkę na pampersy dla kapcia zrób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:} niezalogowany
8 października 2017r. o 17:10
A może by tak o sprzątaczkach ..co niektóre to chyba zamiast pracy to facetów wyrywają..tak widziałem słyszałem i piszę :) a facet jak facet...??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~iii niezalogowany
21 października 2017r. o 4:45
A to pedały albo brzydal napisał i żal mu dupe ściska że jego nie podrywaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza