Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~~Ania niezalogowany
25 lipca 2017r. o 20:30
E tam gadacie głupoty ja pracuje już kilka lat i nie narzekam jak się komuś pracować nie chce to pisze takie bzdurne informacje jak tu źle, skoro nie chcesz pracować to się zwolnij i zacznij pracę w innym zakładzie a nie pisz takich informacji tutaj i nie zniechęcaj ludzi, którzy chcą pracować, bo jak ktoś nowy lub osoba która będzie chciała się przyjąć naczyta się tego wszystkiego to aż się odechciewa.
W firmie jest możliwość awansu dla osób które chcą się piąć w górę, wystarczy znać język angielski i mieć chęci do rozwoju, jest bardzo dużo dodatków finansowych, także ja polecam i zachęcam do aplikowania bo naprawdę warto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Daria niezalogowany
26 lipca 2017r. o 4:01
A jak z dojazdem do Bolesławca ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pracowałem niezalogowany
26 lipca 2017r. o 9:53
Uciekać!
Obóz pracy!
Zajadą Cię a płacą śmiechu warte.
Ten komentarz co niby tak zachwala to jest regularnie kopiowany co kilka zakładek
Sprawdź sam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~były pracownik niezalogowany
26 lipca 2017r. o 18:35
ja pracowałem 3 lata , i nie ma szału ale bez przesady jak ktoś chce pracować to bedzie pracował są gorsze zakłady :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monia niezalogowany
27 lipca 2017r. o 19:59
Ja tam pracowalam 3lata i az za duzo ,nie polecam ,praca ciezka ,w niemilej atmosferze to nie praca,sa inne lepsze zaklady gdzie mozna z usmiechem pracowac a nie tak jak w Toyocie,a te osoby co pisza pozytywne komentarze to pupilki kierowniczki,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojtek niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 3:56
~~Daria napisał(a): A jak z dojazdem do Bolesławca ?


Możesz z nami latać na 2zmiany lub moimi kolesiami
podrzuć podanie CV to cię wkręcę po urlopie : 728-637-513
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sindii niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 18:32
kurcze dostałam propozycje pracy na szwalni w Wykrotach.Szczerze bardzo sie ucirszyłam jednak ludzie potrafią szybko podciąć skrzydła.Strach się bać ,chciałam pomocy a teraz jestem w kropce zwłaszcza że mam inne propozycje pracy jednak nie związanie z krawiectwem.....Opinie wasze s,a straszne i zastanawiam się czy jest aż tak tam żle czy najnormalniej w życiu każdy zakład to wyzysk człowieka i piekło na ziemi........Pracować należy wszędzie i się nie leniwić ale czy można chociaż być zadowolonym z wynagrodzenia bo to mnie chyba najbardziej interesuje...Pracowałam w firmie takiej jak Amazon i tez opiń był mase i każda inna dla mnie było okejtylko kwestia pieniędzy,może ktoś odpisze konkretnie czy idzie w tym więzieniu zarobić?????Pozdrawiam wszystkich czytających ten komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pracujaca niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 20:30
ani praca ani wynagrodzenie ale tobie może akurat podpasuje ale osobiście nie dojeżdżałabym z Bolesławca do tej akurat pracy ....mając podobne oferty prawie na miejscu ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.