Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~zzz niezalogowany
2 lipca 2011r. o 14:56
na ostatnim spotkaniu mówili że potrzebują do kontroli jakości tylko mężczyzn ze znajomością rysunku technicznego robią test na spotkaniu więc ściemy nie ma....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5235
#ADeeRIAeN nieaktywny
3 lipca 2011r. o 1:25
Dojazd jest :) Ale do BDNu. Jak ktoś jest sprytny to wsiada do autobusu, dojeżdża na strefę i tam sobie wysiada do TBAI :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justa niezalogowany
3 lipca 2011r. o 1:49
Ludzie po zawodówce mają praktyki i doświadczenie zawodowe a po studiach? a no tak tylko wyksztalcenie bez doświadczenia ;] pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6322
#przemat14 nieaktywny
3 lipca 2011r. o 12:51
~Justa napisał(a): Ludzie po zawodówce mają praktyki i doświadczenie zawodowe a po studiach? a no tak tylko wyksztalcenie bez doświadczenia ;] pozdrawiam


do czego to było? ;O

widzę że nic się dla mnie nie znajdzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZZZ niezalogowany
3 lipca 2011r. o 16:10
POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zuzka niezalogowany
3 lipca 2011r. o 17:48
Jakos ja mam wyzsze wyksztalcenie i tam pracuje, nabywam doswiadczenia:) po tym jak wiele dziewczyn mdlało podczas upalow i musiala byc wezwana kilkakrotnie pomoc medyczna- zamontowali nam wiatraki na linkach, beda zmieniac czapki na same daszki, koszulki z krotkim rekawem, ponoc buty.Od lipca ma byc podwyzka.Takze mam nadzieje ze bedzie lepiej niz do tej pory.A jesli chodzi o prace to jest duzy stres i zapiernicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
3 lipca 2011r. o 23:12
Wszędzie jest zapiernicz i duży stres na początku. Ja mam nadzieję, że idzie ku lepszemu. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Dajmy zakładowi szansę. Za rok będziemy się śmiać z tych czapek, spodni z krokiem po kolana...:).Widać, że coś się w końcu zmienia. Może i za dojazdy będą zwracać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
6 lipca 2011r. o 18:41
W pracy panuje chaos i sprzeczne decyzje. Najpierw uczą pewnych standardów by je co chwila zmieniać. Nie ma już prawie nic z tego co nam opowiadano jeszcze w zeszłym roku. Rządzi absurd, paranoja, nerwówka. Podwyżki można se wybić z głowy na długi czas. Na pocieszenie rozdają tylko zeszłoroczne kalendarzyki na twoje urodziny na ogólnym comiesięcznym apelu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza