Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~ niezalogowany
4 sierpnia 2011r. o 13:53
~koksik napisał(a): Ja mam dylemat może mi ktoś doradzić ?Zadzwonili do mnie ostatnio w sprawie pracy własnie w tej firmie tyle ze przez posrednika.Powiedzieli mi ze praca może być zarówno na tydzien 2 tyg 3 może miesiąc lub 2 .Czyli nic nie jest pewne.I zastanawiam się czy mogli by mnie zatrudnic bezposrednio przez firme czy to sciema. Bo jesli okazało by sie ze to praca na tydzien to więcej na dojazdy bym wybulił niż zarobił a jestem z Bolesławca.Więc nie wiem co mam robić :/


Odpuść sobie. Po odliczeniu dojazdów zostanie Ci jedno wielkie g... A na zatrudnienie bezpośrednio raczej bym nie liczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koksik niezalogowany
4 sierpnia 2011r. o 13:56
Tak właśnie kalkulowałem na czysto z tysiaka bym miał .A oferują teraz prace dlatego że część ludzi leci na urlop i muszą jakoś wypełnić luki. Więc to chyba jednak bez sensu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6322
#przemat14 nieaktywny
7 sierpnia 2011r. o 18:57
opowiedzcie coś o tej pracy PRACOWNICY PRODUKCJI...spawacze..? :)


Dopisane 07.08.2011r. o godz. 18:57:

f5
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
7 sierpnia 2011r. o 22:04
Napiszę tak, żadnych pośredników.
No chyba, że ktoś jest na tyle "mądry", że szuka pracy przez wszelkiego rodzaju agencje czując niemoc w znalezieniu pracy.
Agencja szuka na przykład pracownika za 7-8 zł, z tego żąda 13-15zł od pracodawcy, w zależności czy jest ktoś wykwalifikowany czy nie.
Prosty przykład : agencja znalazła pewnego pracownika z solidnym stażem i wszelkimi uprawnieniami, w praktyce okazało się, że nie czytał najprostszego projektu (Zagubiony w akcji) Szkoda było tylko czasu i pieniędzy.
Jeżeli ktoś szuka to na pewno znajdzie i na pewno będzie zadowolony z rozwoju sytuacji. :-)

Jeżeli firma szuka pracowników przez agencje to wiadome jest, że będziecie pracować za grosze. Nie polecam :-)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6322
#przemat14 nieaktywny
8 sierpnia 2011r. o 10:05
ja mam okazję pracować bez pośrednika... coś związanego ze spawaniem ;D ktoś wie jak tam jest ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
8 sierpnia 2011r. o 14:50
koksik lepiej nie siedzieć na dupie i miec tego tysiaka niż nic nie robić i myślec skąd kasa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6322
#przemat14 nieaktywny
12 sierpnia 2011r. o 14:45
f5 !!


Dopisane 12.08.2011r. o godz. 13:25:

potrzebuje szybkiej odpowiedzi... !! [img=1313148303_tm3tx2u.gif]



Dopisane 12.08.2011r. o godz. 14:45:

fff555
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2011r. o 10:29
~xyz napisał(a): koksik lepiej nie siedzieć na dupie i miec tego tysiaka niż nic nie robić i myślec skąd kasa


tylko trzeba mieć pewność ze będziesz pracował ten miesiąc a nie jak mówili ze może to potrawac nawet kilka dni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.