Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

6322
#przemat14 nieaktywny
16 sierpnia 2011r. o 10:32
:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paulina niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 20:35
~;) napisał(a): he he dober składałem tam papiery ojjjjjjjj dawno temu, i dla tego przeniosłem się do Wrocławia, bo po rozmowie wnioskowałem że zarobie 800zł, a tu mam na początek 1800 i to pod samym domem..Ta strefa to nie wypał, byłem chyba we wszystkich tam firmach..To tylko dla rolników koło strefy bo będą mieli blisko i za darmola.

skoro tak uważasz to znaczy ze nie byles we wszystkich firmach bo gdybys pracowała w wieferinku to byś tak nie mówił :) tam mają 2000 na rękę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paulina niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 20:37
znaczy się gdybyś pracował, wybacz błąd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
16 sierpnia 2011r. o 22:20
~paulina napisał(a):
~;) napisał(a): he he dober składałem tam papiery ojjjjjjjj dawno temu, i dla tego przeniosłem się do Wrocławia, bo po rozmowie wnioskowałem że zarobie 800zł, a tu mam na początek 1800 i to pod samym domem..Ta strefa to nie wypał, byłem chyba we wszystkich tam firmach..To tylko dla rolników koło strefy bo będą mieli blisko i za darmola.

skoro tak uważasz to znaczy ze nie byles we wszystkich firmach bo gdybys pracowała w wieferinku to byś tak nie mówił :) tam mają 2000 na rękę :P

No i pół miesiąca na montażu poza domem

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cerutin niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 22:37
:) zdziwią mnie niedojrzałe wypowiedzi.
CZY KTOŚ WAS TRZYMA NA SIŁĘ??
Każdy zakład ma swoje wymagania,oprócz tego obligują go przepisy BHP.
Jeżeli ktoś nie potrafi czytać,nie powinien pisać!!!
Do J.Góry dojeżdżam 1 godz,nikt mi nie załatwia dowozu, nikt nie zwraca mi za przejazdy,no i nie wiele mam więcej niż Wy.
Widzę, że większość z Was potrafi tylko narzekać,jak to było kiedyś!!" Czy się stoi, czy się leży 1000 się należy".
Przepraszam, ale śmieszą mnie pytania na poziomie SP.
Trzeba odważnie iść do zakładu, samemu się przekonać co oferują,a nie bzdur słuchać.
POWODZENIA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cerutin niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 22:42
Paulinko!! SIĘGNIJ PO SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY.
POWODZENIA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
17 sierpnia 2011r. o 14:02
Jeżeli komuś się nie podoba w Tbai to zapraszam do Imki w Lubaniu. Tam jest rewelka....dopiero co niektórzy zobaczyli by pracę w złych warunkach, poniżanie i praca w nadgodzinach non stop i wypłata najniższa. Jakby mogło być inaczej. Do tego poniżanie, krzyki na każdym kroku. Ktoś na forum pisał, że Japończycy opierd....ją. Nie słyszałem ani razu. W imce to jest dopiero jazda. Mówisz kierownictwu i szefowemu dzień dobry, a oni mają Cię w Dup...ie. W Tbai Japończycy sami się pierwsi kłaniają i tu szacun dla nich. Mają swoją wizję, ale wszystko ma logiczne wytłumaczenie. A -pensja? Już 2 podwyżka w ciągu pół roku. Może nie za wiele, ale firma dopiero ruszyła z produkcją. Od września ma być jakaś premia za 100% frekwencji. Także zobaczymy. Niewiele jezt firm, które dają na sam początek dużo kasy.Naprawdę nie ma tragedi. Ci co tam pracują i narzekają, to niech się zastanowią nnad sobą i zdecydują. Za granicą płacą więcej i Polaka mają głeboko gdzieś. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". A ja mam nadzieję, że firma się rozrusza i będzie lepiej. Nikt nie pisze, że jest FŚS i z tego też są jakieś pieniążki: wczasy pod gruszą, będą bony na święta. Nie wszędzie to jest. Także tak jak wyżej-Spróbujcie, a póżniej piszcie jak tam źle:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2011r. o 15:17
Problem nie jest w tym że jest źle czy ludzie narzekają. Nie ma zakładu idealnego i zawsze się znajdzie ktoś, komu coś nie pasuje. Problem w tym, że jeśli faktycznie źle się dzieje i trzeba coś zmienić zawsze kończy się na narzekaniach. Nieważne czy to TBAI czy inny zakład pracy. Naprawdę niewiele trzeba żeby pracodawca liczył się ze zdaniem swoich pracowników, niestety jak już wspomniałem, ludzie wolą narzekać i nic więcej.

Po drugie, zakład niech daje nawet 5 podwyżek, tylko żeby to były przyzwoite podwyżki a nie, co niektórzy podostawali po 30-50 zł brutto. To nawet połowa inflacyjnej nie jest. I tłumaczenie, że zakład dopiero się rozwija to żadne tłumaczenie. Fundusz ŚS czy bony, żadna łaska. Naprawdę nie mogę jednego zrozumieć, czy ja mam się cieszyć że co miesiąc mam "na czysto" 1200 netto. To jest tak dużo gdy wszystko wokół drożeje? Tbai ma filie na całym świecie, m.in. we Francji czy Belgii, też tam dostają po 500- 600 euro. Ludzie miejcie trochę szacunku dla samych siebie, nie mówię od razu o pracy za 5000 netto ale to co tu jest, nie tylko w "Tibaju" ale na całej strefie, jest śmieszne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie