Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki Park Wodny "Orka"
2820
#k1p nieaktywny
18 listopada 2012r. o 16:49
Nie wiem, jak jest w innych, mniejszych miastach. Ale wkurza mnie, gdy wchodzę na basen, a pół basenu rekreacyjnego i kilka torów sportowego jest zajęte.
Nie można w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji, ponieważ organizowane jest 200 różnej maści zajęć.
Korzystam z basenu prawie za darmo dzięki mojemu zakładowi pracy, ale szkoda mi ludzi, którzy płacą pełną kwotę, a ogranicza się ich w korzystaniu z całego basenu.
Niby do ogólnej wiadomości podany jest plan, co gdzie i kiedy, ale nie każdy z odwiedzających jest w stanie się dostosować. Tym bardziej, że plan obejmuje większą część tygodnia.
Dlatego ograniczając dostępność, powinno się obniżać ceny biletów :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2012r. o 16:57
k1p napisał(a): Dlatego ograniczając dostępność, powinno się obniżać ceny biletów :-)


Dosyć często się ze sobą nie zgadzamy ale tym razem przyznaję Ci rację :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`` niezalogowany
18 listopada 2012r. o 18:08
A możecie mi powiedziec dlaczego biorę prysznic w LODOWATEJ WODZIE?? Bo ja tego nie rozumiem...Jedynie na weekendy jest ciapła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
18 listopada 2012r. o 18:14
~ napisał(a):
k1p napisał(a): Dlatego ograniczając dostępność, powinno się obniżać ceny biletów :-)


Dosyć często się ze sobą nie zgadzamy ale tym razem przyznaję Ci rację :>

No niech Ci będzie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Orek niezalogowany
18 listopada 2012r. o 22:13
Na Orce panuje ZiB,czyli zimno i brudno.Od samego początku.Pozdrawiam bolesławieckie morsy płacące 12 zeta za 60 minut hibernacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skandal niezalogowany
19 listopada 2012r. o 10:13
tomek8319 napisał(a): droga pływająca- sądzę, że skoro basen otwarty jest do 22:00 to pracownicy mają płacone np. do 22:30 bo mają czas na sprzątnięcie/ ogarnięcie po ostatnich klientach- to chyba nakazuje logika. Odnośnie zostawania po godzinach to ja swoją pracę wykonuję z przyjemnością i nie raz zostaje po godzinach aby wszystko było dopięte na ostatni guzik:P oczywiście nikomu nie każe tego robić:D:D:D pozdrawiam całą obsługę techniczną i przesympatyczne Panie z recepcji:D mimo wszystko ja się tam zawsze świetnie bawię i boże broń dziury w du.ie nie szukam:P


pracownicy Orki wyprosili mnie o 21:45 ściemniając światła, wyciszając do 0 muzykę , yacuzzi zostatło wyłączone, a do basenu ratownicy pospiesznie wrzucili sprzęt do czyszczenia wody.Pracownicy Orki przekazali, że oni kończą pracę o 22:00.
Proponuję zamykać sklepy i restauracje 15 minut przed czasem , aby spokojnie wyjść do domu "na czas".

Zmoderowano 19.11.2012 godz.19:27 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 10:18
no ale co w tym dziwnego skoro mają placone do 22 to czemu mają robić za darmo i za darmo zużywać media skoro sa wkalkulowane do 22 . czy wy tak chetnie zostali byscie w pracy w czynie spolecznym - no ludzie nie macie juz innych problemow?



Zmoderowano 19.11.2012 godz.19:27 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 10:27
Płacone to może i mają do 22 ale skoro basen czynny jest do 22 to o 22 klient może go opuścić, sklep jak jest czynny do 18 to o tej godzinie jest zamykany i dopiero PO zamknięciu jest sprzątany.


Zmoderowano 19.11.2012 godz.19:27 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.