Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki Park Wodny "Orka"
~Aga niezalogowany
5 stycznia 2012r. o 11:26
To już normalnie szczyt chamstwa. Poszłam wczoraj na go 21 na basen z koleżanką,przy wejściu Pani poinformowała Nas ze o 20:45 musimy już wychodzić z wody bo o 22 zamykają,ok rozumie bo każdy chciał by wyjść z Pracy o czasie.O godz 21:42 kierujemy się z koleżanką pod natrysk a tam co ?? ZAKRĘCONA WODA!!! dziewczynka która również próbowała się umyć poniformowała Nas ze jeszcze przed chwilą była ale musieli zakrecić,nie chciało mi się juz kłócić z ludźmi pracującymi na basenie i poszłyśmy się przebrać,po chwili zjawił się tato dziewczynki któremu odkręcili wodę,dopiero gdy się o to upomniał.Przy recepcji jak zapytałam Pań dlaczego tak szybko zakręcają wodę otrzymałam odpowiedź ze awaria była :D według mnie była to taka awaria zeby jak najszybciej ludzi się pozbyć z basenu i pójść sobie do domu!!! Wszystko bym zrozumiała gdybym wyszła z basenu o godz 22 a nie o 21.42 tym bardziej ze zapłaciłam za godz pływania a nie za 45 min i to bez prysznica:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7921
#tomek8319 nieaktywny
5 stycznia 2012r. o 11:55
generalnie nie mam zastrzeżeń do "orki" ale faktycznie takie zachowanie jest co najmniej nie na miejscu. Moim zdaniem wypadałoby aby Pani złożyła oficjalną skargę do kogoś z dyrekcji- myślę, że to samowola pracowników a nie odgórny nakaz i wypadałoby to wyjaśnić. A może to ja jestem w błędzie? W porządnych sklepach i restauracjach z reguły czeka się na wyjście ostatniego klienta a godzina zamknięcia jest godziną orientacyjną:)
Pozdrawiam wszystkich pływających i niepływających:)

nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, następnie pokona doświadczeniem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MM niezalogowany
5 stycznia 2012r. o 12:18
~Aga napisał(a): To już normalnie szczyt chamstwa. Poszłam wczoraj na go 21 na basen z koleżanką,przy wejściu Pani poinformowała Nas ze o 20:45 musimy już wychodzić z wody bo o 22 zamykają,ok rozumie bo każdy chciał by wyjść z Pracy o czasie.O godz 21:42 kierujemy się z koleżanką pod natrysk a tam co ?? ZAKRĘCONA WODA!!! dziewczynka która również próbowała się umyć poniformowała Nas ze jeszcze przed chwilą była ale musieli zakrecić,nie chciało mi się juz kłócić z ludźmi pracującymi na basenie i poszłyśmy się przebrać,po chwili zjawił się tato dziewczynki któremu odkręcili wodę,dopiero gdy się o to upomniał.Przy recepcji jak zapytałam Pań dlaczego tak szybko zakręcają wodę otrzymałam odpowiedź ze awaria była :D według mnie była to taka awaria zeby jak najszybciej ludzi się pozbyć z basenu i pójść sobie do domu!!! Wszystko bym zrozumiała gdybym wyszła z basenu o godz 22 a nie o 21.42 tym bardziej ze zapłaciłam za godz pływania a nie za 45 min i to bez prysznica:/


wzruszająca historia..
Jakbyś podała numer konta to jestem gotów przeznaczyć Tobie 1% podatku!
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
5 stycznia 2012r. o 15:01
wzruszająca historia..
Jakbyś podała numer konta to jestem gotów przeznaczyć Tobie 1% podatku!
:)


bez komentarza... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietrek1 niezalogowany
5 stycznia 2012r. o 17:11
w marcu rusza basen w Osiecznicy, który już jest praktycznie skończony. Ceny będą oscylowac około 7 zł/h dorośli i 5 zł/h dzieci.
Wczoraj rozmawiałem z panią Dyrektor GOKIS w Osiecznicy. Zapewniła mnie, że napewno będzie czyściej i cieplej niż w Orce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2012r. o 17:15
Pitrek, a czy na basen trzeba przynieść ze sobą CZEPEK?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pływająca niezalogowany
5 stycznia 2012r. o 19:59
tomek8319 napisał(a): generalnie nie mam zastrzeżeń do "orki" ale faktycznie takie zachowanie jest co najmniej nie na miejscu. Moim zdaniem wypadałoby aby Pani złożyła oficjalną skargę do kogoś z dyrekcji- myślę, że to samowola pracowników a nie odgórny nakaz i wypadałoby to wyjaśnić. A może to ja jestem w błędzie? W porządnych sklepach i restauracjach z reguły czeka się na wyjście ostatniego klienta a godzina zamknięcia jest godziną orientacyjną:)
Pozdrawiam wszystkich pływających i niepływających:)


Ale to nie jest sklep ani restauracja tylko basen. Ciekawe czy Ty ,jakbyś pracował w określonych godzinach, z checią zostałbyś za free po godzinach. A co do braku wody, to nie wina pań z obsługi tylko panów technicznych i to do nich ewentualne skargi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pływak niezalogowany
5 stycznia 2012r. o 21:07
~Aga napisał(a): To już normalnie szczyt chamstwa. Poszłam wczoraj na go 21 na basen z koleżanką,przy wejściu Pani poinformowała Nas ze o 20:45 musimy już wychodzić z wody bo o 22 zamykają,ok rozumie bo każdy chciał by wyjść z Pracy o czasie.O godz 21:42 kierujemy się z koleżanką pod natrysk a tam co ?? ZAKRĘCONA WODA!!! dziewczynka która również próbowała się umyć poniformowała Nas ze jeszcze przed chwilą była ale musieli zakrecić,nie chciało mi się juz kłócić z ludźmi pracującymi na basenie i poszłyśmy się przebrać,po chwili zjawił się tato dziewczynki któremu odkręcili wodę,dopiero gdy się o to upomniał.Przy recepcji jak zapytałam Pań dlaczego tak szybko zakręcają wodę otrzymałam odpowiedź ze awaria była :D według mnie była to taka awaria zeby jak najszybciej ludzi się pozbyć z basenu i pójść sobie do domu!!! Wszystko bym zrozumiała gdybym wyszła z basenu o godz 22 a nie o 21.42 tym bardziej ze zapłaciłam za godz pływania a nie za 45 min i to bez
prysznica:/

jak awaria to awaria.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego