Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki Park Wodny "Orka"
~ niezalogowany
5 grudnia 2011r. o 9:06
Byłem ostatnio po raz pierwszy na naszej orce i powiem tak: To że jest wspólna szatnia to nic w porównaniu z tym jak zimno jest na hali przecież tam jest nie wiele cieplej niż na dworzę!!! Woda w sportowym to kwestia gustu choc dla mnie za zimna... A i jeszcze jedno termometr wskazuje w sportowym 29 stopni co jest nie prawdą bo mam w zegarku termometr i pokazał 27 stopni także nic innego jak dalej jeździc do polkowic NARA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starszy Glinolud niezalogowany
5 grudnia 2011r. o 9:39
ojciec napisał(a): Nie wiem co Was rajcuje w pokazywaniu golizny innym i udawanie, że jest się luzakiem...światowym luzakiem?
Zupełnie nic, za to Ty się nią strasznie fascynujesz.

ojciec napisał(a): Nie macie w sobie jakiegoś wewnętrznego wstydu przed pokazywaniem innym waszych intymnych części ciała..Waszego ciała?
Wstydze się, że w cywilizacji można bezbłędnie rozpoznać Polaka - charakteryzuje się śmiesznymi ruchami próbując założyć spodnie przez ręcznik, kąpie się w płaszczu i lampi na innych (często w grupie spotykany jest rubaszny śmiech i komentarze), czasem też wrzeszczy na obsługę próbującą go usunąć z sauny za siedzenie w futrze i gumiakach :) Mam za to wewnętrzne obrzydzenie przed zakładającymi kąpielówki w domu, opłukującymi się (oczywiście szczelnie zakryci) i pakującymi się tak do basenu. Albo przed smażącymi lycre fanami parującego chloru w saunie. Tak, jedno i drugie w Orce...

ojciec napisał(a): Ja od lat żyję za granicą i to co wypisujecie to bzdury...nikt tu nie udaje wielkiego luzaka pod prysznicami na basenach, aquaparkach czy na plażach...
No właśnie - nikt nie udaje tylko zachowuje się tak jak trzeba i nie wywołuje tym niezdrowej sensacji. A dzieciom to zupełnie wisi o ile tatuś z mamusią nie zaczną robić sensacji albo awantury. Nieprzypadkiem najwięcej przestępców seksualnych pochodzi z purytańskich rodzin...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4362
#Phineas nieaktywny
5 grudnia 2011r. o 11:52
ojciec napisał(a): Nie wiem co Was rajcuje w pokazywaniu golizny

Nic mnie w tym nie rajcuje. Skoro jestem wśród osobników tej samej płci to nie podziewam się, że zaskoczę cię czymś czego ty nie masz. Po prostu chcę się dokładnie wymyć i już. A co to ma wspólnego z rajcowaniem to nie wiem. No chyba, że Ty masz z tym problemy i boisz się, że ci stanie? sam nie wiem o co ci chodzi? Boisz się widoku męskich pośladków? a może masz jakieś traumatyczne przeżycia z młodości?

ojciec napisał(a): Nie macie w sobie jakiegoś wewnętrznego wstydu przed pokazywaniem innym waszych intymnych części ciała..Waszego ciała?

Przecież tu chodzi o natrysk przeznaczony dla jednej płci. Więc co mam mnie niby krępować? Męski penis? Daj spokój.

ojciec napisał(a): Ja od lat żyję za granicą i to co wypisujecie to bzdury...nikt tu nie udaje wielkiego luzaka pod prysznicami na basenach, aquaparkach czy na plażach...

To ciekawe gdzie? Chyba a Arabi Saudyjśkiej.
Ja też bywam tu i tam i powiem ci, że w Niemczech, Czechach, Rosji, Austrii czy Grecji nikt nie wchodzi pod natrysk w slipkach. Ba! Tylko w jednej byłem saunie za granicą, że ludzie wchodzili w strojach kąpielowych. W innych zawsze wchodziło się nago. Więc jak naprawdę nie wiem gdzie ty bywasz... No chyba, że masz na myśli Chojnów bo to już za granicą Bolesławca ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2011r. o 12:49
Czy to na prawde az taki wielki problem,zeby sie przebrac w szatni?
Co mam zrobic jak potrzebuje zmienic kapielowki na suche slipy,a wszystkie przebieralnie sa zamkniete,bo akurat jakas szkolka plywacka skonczyla zajecia i pelno dzieciakow jest i stoja w kolejce az kolega/kolezanka wyjdzie.
A ja mam czekac az sie jakies miejsce zwolni zeby sie przebrac a potem doplacac do biletu za przekroczony czas?
Nie podoba sie cos to sie odwroc,nie biegam z fujara po szatni,tylko sie przebieram w ciagu kilku sekund
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
5 grudnia 2011r. o 21:53
Ej ej ej...nie róbcie ze mnie jakiegoś zaściankowca...chcę Wam tylko zwrócić uwagę, iż nie jesteście pod natryskami sami i należy uszanować to, iż nie wszyscy maja takie podejście jak wy do w/w tematu. Nie oglądam się za cudzymi tyłkami, ale wkurza mnie widok faceta ( mimo woli jak się płuczesz widzisz przecież), który paraduje z...., udajacego luzaka i prawie tańczącego, aby go wszyscy widzieli. Co innego jest szykie opłukanie, a co innego to co mnie się przytrafiło w "Orce" i o tym tu piszę. A tak wogóle, to macie w sobie jakąś odrobinę wstydu, czy już całkiem poszliście w "europejskość"? Z tą zagranicą jest tak pisałem: nie trafiłem na rozbierane płukanie . Takie jest moje zdanie w tym temacie i tyle. Co do Polaków za granicą...to caaałkiem odrębny temat. Pozdrawiam i miłej kąpieli w "Orce". hehehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alunia niezalogowany
5 grudnia 2011r. o 23:36
Mi już nawet nie chce sie pisać o tym zimnie w Orce!!! nie rozumiem dlaczego nikt nie reaguje?! czy tam nie ma nikogo odpowiedzialnego?????? żal.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alik niezalogowany
5 grudnia 2011r. o 23:56
~ napisał(a): Byłem ostatnio po raz pierwszy na naszej orce i ... termometr wskazuje w sportowym 29 stopni co jest nie prawdą bo mam w zegarku termometr i pokazał 27 stopni


Wymień szybko ten dziadowski zegarek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starszy Glinolud niezalogowany
6 grudnia 2011r. o 2:04
ojciec napisał(a): Ej ej ej...nie róbcie ze mnie jakiegoś zaściankowca...
Wiesz robisz aferę z tego że ktoś tam się prysznicował tak jak należy, więc samo się nasuwa. Polecam nie odwiedzać Rugii, a na Krymie omijać Koktebel bo na zawał zejdziesz, tam sami dewianci siedzą i to całymi rodzinami i nikt o zgrozo nie popada w święte oburzenie :)

ojciec napisał(a): Ja się nie chcę Wam tylko zwrócić uwagę, iż nie jesteście pod natryskami sami i należy uszanować to, iż nie wszyscy maja takie podejście jak wy do w/w tematu.
Ja wiem, że gro rodaków ma problemy z higieną - bo opłukanie się wodą bez użycia mydła, w szczelnych gaciach z całodniowym potem nie ma nic wspólnego z higieną - ale to znaczy tylko tyle, że trzeba ich wychować. Tak samo jak trzeba uczyć ludzi żeby sprzątali po psach, nie szczali po murach, nie chlali na lotniskach itd.

ojciec napisał(a): Nie oglądam się za cudzymi tyłkami, ale wkurza mnie widok faceta ( mimo woli jak się płuczesz widzisz przecież), który paraduje z....,
No właśnie nie paraduje, tylko bierze prysznic, żeby nie wnosić wydzielin ciała do basenu. Serio nie wiem w czym widzisz problem - rozbierasz się, prysznic, zakładasz kąpielówki, wchodzisz do basenu. Może nie uwierzysz, ale w np. w Termach w Ahlbeck (Niemcy) prysznice są koedukacyjne i nikt się w płaszczu nie kąpie, poza ewentualnie co bardziej udanymi rodakami :(

ojciec napisał(a): udajacego luzaka i prawie tańczącego, aby go wszyscy widzieli.
Odchyły ekshibicjonistyczne to zupełnie inna kwestia, takie jednostki się zgłasza obsłudze. Przy czym nie widziałem takich ananasów :) nigdzie poza Polską - prawdopodobnie ze względu na nietraktowanie w cywilizowanych krajach seksualności jako tabu nikt nie dostaje na jej punkcie obsesji, ergo: mniej jest frustratów :)

ojciec napisał(a): Co innego jest szykie opłukanie, a co innego to co mnie się przytrafiło w "Orce" i o tym tu piszę.
Od szybkiego wolałbym dokładne. Z tego co zrozumiałem, to w Orce przytrafiło Ci się, że zobaczyłeś kogośtam przebierającego się w szatni normalnie zamiast cudować z ręcznikiem, nie wiem co w tym takiego strasznego.

ojciec napisał(a): A tak wogóle, to macie w sobie jakąś odrobinę wstydu, czy już całkiem poszliście w "europejskość"?
Hmm... Na uczelnię pójdę w koszuli i dżinsach, na rozmowę z klientem dorzucę marynarkę, na pogrzeb wcisnę się w garnitur, w kosza pogram w krótkich spodenkach i bez koszulki, biegam w obcisłych spodniach ze spandexu, na basenie pływam w kąpielówkach, w saunie suchej siedzę w ręczniku, w parowej bez, pod prysznic nie wchodzę w płaszczu. Czego mam się wstydzić, że jestem normalny?

ojciec napisał(a): Z tą zagranicą jest tak pisałem: nie trafiłem na rozbierane płukanie .
A ja trafiłem w Nieczech, Czechach, Norwegii, Słowacji, Chorwacji - a to tylko te, gdzie byłem w jakimś aquaparku czy innej saunie. Ba! Wystarczy przejść się 200m z polskiej plaży na niemiecką i nagle znikają przebieralnie, nikt nie kombinuje z ręcznikami... Przy okazji nie wali kiełbasą i ludzie nie siedzą na kupie, ale to inna sprawa :(

ojciec napisał(a): Pozdrawiam i miłej kąpieli w "Orce". hehehehe
Niestety korzystanie z Orki jest wybitnie nieprzyjemne, ze względu na niedomytych pakujących się do basenu, siedzących w kapiących chlorem gaciach na deseczkach w saunie oraz zimno i upośledzoną ofertę. Serio, jak pierwszy raz byłem to się zastanawiałem gdzie ten cały aquapark - a to się okazało że ten basen sportowy walący chlorem i sadzawka z zimną wodą to już wszystkie "atrakcje" Orki :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima