Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

3046
#sentinel nieaktywny
14 lutego 2012r. o 22:44
~ napisał(a): Zgadzam się w zupełności jeżeli nawet zamknięty to powinien być w tzw. archiwum !! Nasz Wójt boi się krytyki ??


http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=17&act=showtopic&topic=62356&strona=17

Na forum jest takie cudo, jak wyszukiwarka. Wystarczy wpisać tekst :)

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolec.Info niezalogowany
14 lutego 2012r. o 22:48

W przyszłym tygodniu przyjadę do Gromadki i porozmawiam z mieszkańcami o tej kontrowersyjnej sprawie, zapytam też wójta. Proszę dzwonić do mnie jak ktoś chce porozmawiać w tej sprawie od 20.lutego br. mój numer tel. 603 658 500

Pozdrawiam Serdecznie

Redakcja Bolec.Info - Kazimierz Marczewski

PS. Proszę sobie nawzajem nie ubliżać i zachować spokój.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2012r. o 23:14
sentinel napisał(a):
~ napisał(a): Zgadzam się w zupełności jeżeli nawet zamknięty to powinien być w tzw. archiwum !! Nasz Wójt boi się krytyki ??


http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=17&act=showtopic&topic=62356&strona=17

Na forum jest takie cudo, jak wyszukiwarka. Wystarczy wpisać tekst :)
tak żeby przeciętny użytkownik nie znalał :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2012r. o 23:20
sory znalazł ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bingo niezalogowany
15 lutego 2012r. o 6:59
Pytałem ,oczywiście w innym temacie;Jakie jest zadłużenie naszej gminy? Czy ktoś widział te dyplomy wójta,którymi tak się chwali i ile pieniędzy nasza gmina wydaje na płace i diety a ile na inwestycje.Jestem mieszkańcem gminy Gromadka i chyba nie jest to nadużyciem,że chce wiedzieć takie sprawy. Proszę moderatora nie usuwać takich postów. To,że są brane kredyty przez naszą gminę to jest powszechnie wiadomo i nie są to plotki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Moderator niezalogowany
15 lutego 2012r. o 7:03
Pytania tak, opinie niesprawdzone i chamskie i ubliżające innej osobie NIE!

Szanujmy sami siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2012r. o 20:17
~Bolec.Info napisał(a):
W przyszłym tygodniu przyjadę do Gromadki i porozmawiam z mieszkańcami o tej kontrowersyjnej sprawie, zapytam też wójta. Proszę dzwonić do mnie jak ktoś chce porozmawiać w tej sprawie od 20.lutego br. mój numer tel. 603 658 500

Pozdrawiam Serdecznie

Redakcja Bolec.Info - Kazimierz Marczewski

PS. Proszę sobie nawzajem nie ubliżać i zachować spokój.


kiedy dokładnie ta wizyta, bo może dołożę swoje 5 groszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzegorz niezalogowany
25 lutego 2012r. o 11:02
a co da ta wizyta ......chyba niewiele zmieni ,to trzeba do TVN,albo innej ogolnoposkiej stacji TV.Pieknie sie ksztalca za kaske podatnikow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza