Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Chirurgia stomatologiczna.

~`` niezalogowany
23 stycznia 2012r. o 18:43
tylko Kowalski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2012r. o 21:53
dłutowanie - 200 zł, w sierpniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j. niezalogowany
2 lutego 2012r. o 19:58
Witam.
Czy ktoś wie w jakie dni i godziny przyjmuje dr Kowalski? Mam nr tel. 75 734 64 24, ale nie mogę się dodzwonić, a ząb coraz częściej mnie boli :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 18:30
a czy ktoś wie do kogo się udać ze zwichniętą szczęką? bo stomatolog niewiele tu pomoże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
19 maja 2013r. o 9:28
Przeniesienie posta:

~~ napisał(a): Dobry chirurg dentysta. czy ktoś może polecić mi dobrego i niedrogo chirurga ??

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
26 marca 2014r. o 12:04
Dokładam się do opinii o Bogusławie Kowalskim.
Bardzo miły Pan, profesjonalista bez dwóch zdań. Jestem dwie godziny po usunięciu zęba. Znieczulenie nie chciało działać ale mimo to sprawa poszła sprawnie i...względnie bezboleśnie. Za 200zł to na prawdę luksus.
Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maja niezalogowany
26 marca 2014r. o 18:05
Siedziałam w poczekalni i słyszałam.Pozdrawiam pana pana Pawła ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zosia niezalogowany
27 marca 2014r. o 7:16
Słyszałam o dr Pietrzaku na Gdańskiej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.